Zwieńczenie XIX edycji Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020

Zwieńczenie XIX edycji Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020

W dniach 12-13 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena odbędzie się Podkarpacki Kongres Gospodarczy połączony ze zwieńczeniem tegorocznej edycji Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020. Wydarzenie, w związku z sytuacją epidemiczną odbędzie się całkowicie w formie online.

Transmisja online – 12 listopada

Program:

DZIEŃ I 12 listopada

Start

Koniec

czas

09:00

09:15

00:15

OTWARCIE, rozpoczęcie

Piotr Pilch – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Prezes Kamil Szymański CWK Operator, Prezes Paweł Zając Centrum Promocji Biznesu i 

09:15

10:05

00:50

Panel: Gospodarka, biznes, ludzie – Podkarpacie 2021

Power speech – Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców
Power speech – Łukasz Cywiński – Nauczyciel akademicki w Katedrze Ekonomii i Finansów
WSIiZ oraz specjalista ds. badań w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Rzeszowie
Power speech – Minister Robert Tomanek – Podsekretarza Stanu
w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii
Power speech – Tomasz Bek Partner, radca prawny Kancelaria
AXELO Ostrowski Domagalski i Wspólnicy sp. k.

10:05

10:25

00:20

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA – CZEŚĆ I

Wręczenie nagród firmy mikro

10:25

10:30

00:05

Zapowiedź panelu

10:30

11:20

00:50

Panel: Jak wykorzystać kryzys do wzrostu efektywności kosztowej

Moderator:
Mariusz Kwolek – Partner w Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych
sp. p.
Prelegenci:
Jan Domański – dyrektor ds. korporacyjnych w Grupie Eurocash
Wiesław Kenar – Mateo Dębica
Urszula Rowińska – Biurowe Rewolucje UrsaGO
Wojciech Ławniczak – Design, Strategy & Innovation Very Human Services
Piotr Palutkiewicz – Zastępca Dyrektora Departamentu Prawa i Legislacji w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców
Marek Wzorek – CEO & Founder, Executive Coach, Lidership Mentor ecoCoach

11:20

11:35

00:15

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA – CZEŚĆ II

Wręczenie nagród firmy małe I i małe II

11:35

11:40

00:05

Zapowiedź panelu

11:40

12:30

00:50

Panel: Zastosowanie nowoczesnych technologii w branży Horeca

Moderator:
Ryszard Skotniczy – Właściciel Dwór Kombornia Hotel & SPA
Prelegenci:
Michał Ręczkowicz – Prezes Zarządu Prime Bit Games S.A.
Michał Kozak – Prezes Zarządu Hotelu Arłamów
Łukasz Cyrwus – Hospitality & LED Vertical Account Manager ID w LG Electronics Polska
Wojciech Fronczak – General Manager w Hilton Garden Inn, Dyrektor Regionalny w Izba
Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

12:30

12:45

00:15

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA – CZEŚĆ III

Wręczenie nagród firmy średnie I i średnie II

12:45

12:50

00:05

Zapowiedź panelu

12:50

13:40

00:50

Panel: Wyzwania w energetyce szansą rozwoju dla Podkarpacia

Moderator:
Wojciech Grzybała – Prezes Zarządu Great Solar
Prelegenci:
Dawid Cycoń – Prezes Zarządu ML System S.A.
Mariusz Ruszel – Prezes Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza

13:40

13:55

00:15

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA – CZEŚĆ IV

Wręczenie nagród: firmy duże, nagrody dodatkowe, jubileusze

13:55

14:00

00:05

Zapowiedź panelu

14:00

14:50

00:50

Panel: Jak zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed COVID-19

Moderator:
Piotr Kamiński – Partner zarządzający w w Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria
Radców Prawnych sp. p.
Prelegenci:
Dr Gabriela Skorwider – Tucka, Dy. ds. medycznych MEDYK
Piotr Bereziewicz – CEO & Founder – Aberit Sp z o.o., CEO & Founder – B8SoftwareHouse
LLC, Ekspert w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju
Barbara Kiełt – Okręgowy Inspektor Pracy – Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie

14:50

15:05

00:15

PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA – CZEŚĆ V

Wręczenie nagród usługi i produkty

15:05

15:15

00:10

Podsumowanie i  wręczenie certyfikatów Programu „Smaczne bo Podkarpackie”

15:15

15:20

00:05

Zakończenie I dnia kongresu

 

DZIEŃ II 13 listopada

Start

Koniec

czas

09:00

09:10

00:10

OTWARCIE

09:10

10:00

00:50

Panel: Samowystarczalność energetyczna gminy

Moderator:
Janusz Fic – Prezes Zarządu Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego Sp. z o.o.
Prelegenci:
Zdzisław Syzdek – Członek Zarządu Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego Sp. z o.o.
Daniel Raczkiewicz – Doradca Zarządu IEN Energy Sp. z o.o.
Bartosz Romowicz – Burmistrz Ustrzyk Dolnych
Maciej Socha – SPLAST

10:00

10:10

00:10

Zapowiedź panelu

10:10

11:00

00:50

Panel: Funkcjonowanie ciepłownictwa w obecnych – dynamicznie zmieniających się warunkach

Moderator:
Janusz Fic – Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krośnie
Sp. z o.o.
Prelegenci:
Bogusław Regulski – Wiceprezes Zarządu IGCP
Tomasz Wróbel – Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
w Dębicy
Wojciech Bakun – Prezydent Miasta Przemyśla
Waldemar Bąk – Dyrektor techniczny Hotelu Arłamów

11:00

11:10

00:10

Zapowiedź panelu

11:10

12:00

00:50

Panel: Czy woda to towar deficytowy?

Moderator:
Janusz Fic – Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krośnie
Sp. z o.o.
Prelegenci:
dr inż. Tadeusz Rzepecki – Przewodniczący Rady Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie”,
Prezes Zarządu Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o.,
prof. dr hab. inż. Daniel Słyś – Profesor, kierownik Katedry Infrastruktury i Gospodarki Wodnej
na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.
Szymon Stapiński – Burmistrz Gminy Brzozów
dr inż. Wojciech Szpakowski – Gdańskie Wody Sp. z o.o

12:00

12:10

00:10

Zapowiedź panelu

12:10

13:00

00:50

Panel: Gospodarka odpadami – czy może być taniej ?

Moderator:
Janusz Fic – Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krośnie
Sp. z o.o.
Prelegenci:
Tadeusz Kępski – Dyrektor Techniczny PGE EC S.A. Oddział Elektrociepłownia w Rzeszowie
Michał Dąbrowski – Przewodniczący Rady Polskiej Izby Gospodarki Odpadami
Adam Dziedzic – Wójt Gminy Świlcza
Sławomir Progorowicz – Prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie

13:10

Zakończenie II dnia kongresu