Kategoria: firmy mikro – do 10 osób zatrudnionych

Laureat:

  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “AUTO-GAZ-BUT” Czesław Słowik

Wyróżnienie:

  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “STOMIL-EAST” Spółka z o.o.
  • AT-BI Jacek Bijak Łukasz Hakalla
  • SL sp. z o.o.
  • INTERQ Usługi Internetowe S.C. J. Ziembicka, R. Ziembicki

Nominacja do wyróżnienia:

  • MULTIMA

Kategoria: firmy małe I – od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:

  • P.P.U.H. BRYK Witold Bryk

Wyróżnienie:

  • ELBO Józef Olejko i wspólnicy spółka jawna
  • LICO MIX SP. Z O.O.
  • Leopard Automobile Mielec sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TOSAND II S.C. Zuzanna i Andrzej Siemiączko
  • AL-STAL Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “EUREKA” Janusz Gładysz

Kategoria: firmy małe II – od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:

  • Firma Jubilerska Górecki Sp. z o.o.

Wyróżnienie:

  • Hotel i Restauracja BONA
  • “PELMET” S.J. Kazimierz Pelczar, Eugeniusz Pelczar
  • METALZBYT POLSKA Sp. z o.o.
  • CZARNIK Sp. z o.o.

Nominacja do wyróżnienia:

  • Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych “ZRYW” Sp. z o.o. w Jarosławiu
  • Zakład Usług Budowlano-Montażowych “WODMEL” R. Śniegowski, E. Pociask SPÓŁKA JAWNA
  • UNIDEX J. Kania, J. Kapała, J. Wiktor Sp.J.
  • PLANET GRAF S.C. Rafał Rączka
  • Firma Handlowo-Usługowa “GEO-EKO”

Kategoria: firmy średnie I – od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:

  • NTB sp. z o.o.

Wyróżnienie:

  • “EURO-EKO” Sp. z o.o.
  • Firma Usługowo-Handlowa “EKO-TOP” Sp. z o.o.

Nominacja do wyróżnienia:

  • MONT-INOX Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa “PRIMBUD” Sp. z o.o.
  • “NS Automatyka” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sp. z o.o.

Kategoria: firmy średnie II – od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:

  • Zakład Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. w Hadykówce
  • ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

Wyróżnienie:

  • Przedsiębiorstwo Budowlane RESBEX Sp. z o.o.
  • TEKPUD Sp. z o.o.
  • SANFARM Sp. z o.o.

Nominacja do wyróżnienia:

  • Fabryka Aparatury Elektromechanicznej “FANINA” S.A.
  • P.P.H. “INTEGRAL” Sp. z o.o.

Kategoria: firmy duże – powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:

  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.
  • TRANS POŁUDNIE S.A.

Wyróżnienie:

  • R&G PLUS Sp. z o.o.

Nominacja do wyróżnienia:

  • Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna
  • Elektrownia “STALOWA WOLA” Spółka Akcyjna
  • ZAKŁADY CHEMICZNE “Siarkopol” Sp. z o.o.

Kategoria: Exporter

Laureat:

  • HUTA STALOWA WOLA S.A.

Wyróżnienie:

  • INTER-STYLE Sp. z o.o.

Nominacja do wyróżnienia:

  • Zakład Urządzeń Naftowych NAFTOMET Spółka z o.o. w Krośnie

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:

  • ZM Invest S.A.

Wyróżnienie:

  • Zakład Mechaniczno Remontowy “CHEMREM-ORGANIKA” Sp. z o.o.

Kategoria: Manager Roku

Laureat:

  • Marek Darecki

Kategoria: Wydarzenie Roku

Laureat:

  • Podkarpacki Park Naukowo – Technologiczny

Nagroda specjalna:

  • MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY Spółka z o.o. w Stalowej Woli