Kategoria: firmy mikro – do 10 osób zatrudnionych

Laureat:

  • INTERQ Usługi Internetowe S.C.

Wyróżnienie:

  • Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło
  • PW DREWNO-HURT Ryszard Roczniak
  • WMW MOTOR-CENTER Salon i Serwis Motocykli Witold Więcek
  • P.P.U.H. “FOL-MARGO”

Nominacja do wyróżnienia:

  • Zakład Produkcyjno-Usługowy “ALIMA”
  • SL Spółka z o.o.
  • Drukarnia “RESPRINT” Antoni Szetela

Kategoria: firmy małe I – od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:

  • CJ BLOK Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych

Wyróżnienie:

  • “GEO-EKO” Wentylacja, Klimatyzacja, Oczyszczanie powietrza
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FUDALI
  • Zakład Obróbki i Handlu Drewnem Gabriel Jamróz
  • CZARNIK Sp. z o.o.
  • Leopard Automobile – Mielec Sp. z  o.o.

Nominacja do wyróżnienia:

  • PROFIL-BUD Tomasz Pietraszek
  • FALLKLANDY Stanisław i Edward Fal Sp.j.
  • “MIMAR” Spółka Jawna Marek Micał, Stanisław Sarna
  • FPH ŚRUBRES R.Krauz, T.Rzeźnik, Sp.j.

Kategoria: firmy małe II – od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:

  • APKON Sp. z o.o.
  • “PELMET” s.j. Kazimierz Pelczar, Eugeniusz Pelczar

Wyróżnienie:

  • PPHU TEK-KART Jan Twaróg
  • P.P.U.H. “ELEGANCJA” M.Bogdan, A.Początko Sp.j.

Nominacja do wyróżnienia:

  • Firma Budowlana “DROGOWIEC” Józef Paszko
  • Metalzbyt Polska Sp. z o.o.
  • P.U.H.P. KADENT SYSTEM Krzysztof Kruszyński

Kategoria: firmy średnie I – od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:

  • Centrum Medyczne PROMEDICA NZOZ

Wyróżnienie:

  • MODEL-MAKING U.A.M. Wasłowicz sp.j.
  • “EURO-EKO” Sp. z o.o.
  • Apollo Sp. z o.o. Sigma Computers
  • “ELEKTROMET” Zakłady Metalowa Spółdzielnia Pracy

Nominacja do wyróżnienia:

  • NTB Sp. z o.o.

Kategoria: firmy średnie II – od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:

  • “KWARCSYSTEM” Sp. z o.o.

Wyróżnienie:

  • Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o.
  • “AUTOMET” inż. Józef Leśniak
  • UNISERV Jarosław Sp. z o.o.
  • TEKPUD Sp. z o.o.

Nominacja do wyróżnienia:

  • Fabryka Aparatury Elektromechanicznej “FANINA” S.A.

Kategoria: firmy duże – powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:

  • Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna
  • Zakłady Magnezytowe “ROPCZYCE” S.A.

Wyróżnienie:

  • Zakład Urządzeń Naftowych Naftomet Sp. z o.o. w Krośnie

Nominacja do wyróżnienia:

  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.
  • Rzeszowski Zakład Energetyczny Spółka Akcyjna
  • Zakład Robót Górniczych Krosno Sp. z  o.o.
  • KROSGLASS S.A.

Kategoria: Exporter

Laureat:

  • “AUTOMET” inż. Józef Leśniak

Wyróżnienie:

  • Zakład Urządzeń Naftowych Naftomet Sp. z o.o. w Krośnie
  • APKON Sp. z o.o.
  • PATKAR

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:

  • “KWARCSYSTEM” Sp. z o.o.
  • STELMET Spółka jawna Stec i Gątarski

Wyróżnienie:

  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.
  • “EURO-EKO” Sp. z o.o.

Kategoria: Przedsiębiorstwo Zagraniczne w Polsce

Laureat:

  • Masonite PL Sp. z o.o.

Wyróżnienie:

  • RES-BET Spółka z o.o.
  • SARIA Małopolska Sp. z o.o. w Krakowie Oddział w Przewrotnem

Nagroda specjalna:

Za propagowanie polskiej myśli technicznej w świecie

  • Leopard Automobile – Mielec Sp. z  o.o.

Nagroda specjalna:

W uznaniu za 80 lat rozwoju firmy, wiarygodność, solidność, jakość oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej

  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna