Kategoria: firmy mikro – do 10 osób zatrudnionych

Laureat:

  • SAN-TECH Sp. jawna K. Długosz, L. Furmanik, S. Gładysz – Dealer Husqvarna Zagórz

Wyróżnienie:

  • ORTOREHA Zakład Sprzętu Ortopedycznego Wiesław Chorzępa z Rzeszowa
  • Centrum Handlowe RYŚ Sp. z o.o. z Sanoka

Nominacja do wyróżnienia:

  • INSTALATORSTWO SANITARNE Stanisław Rachwał z Krosna
  • “SANITEX II” Elżbieta Wojtas z Gniewczyny Łańcuckiej
  • P.P.H.U. “DUET” Robert Bęben z Iwonicza Zdroju

Kategoria: firmy małe I – od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:

  • Drukarnia COM-DRUK Robert Lula z Miejsca Piastowego

Wyróżnienie:

  • Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych “EURO-WIERT” Sp. z o.o. z Tarnobrzega
  • TELTAR s.c. Leszek Kobielski i Marcin Sech z Tarnobrzega
  • Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy NZOZ “NAFTA-MED.” Sp. z o.o. z Sanoka
  • ENERGOTEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Krosna

Kategoria: firmy małe II – od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:

  • RYMATEX Sp. z o.o. z Rymanowa

Wyróżnienie:

  • Samodzielny Publiczny Gminny ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ w Miejscu Piastowym
  • GREINPLAST PODKARPACIE Sp. z o.o. z Krosna
  • Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Projektowych “GEOMIAR” Sp. z o.o. z Jarosławia
  • PW DREWNO-HURT Ryszard Roczniak z Zarzecza
  • “KAR-POL” Sp. z o.o. z Sanoka

Nominacja do wyróżnienia:

  • ECORES Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “WITMAR” s.c. z Wiśniowej

Kategoria: firmy średnie I – od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:

  • AUTORUD Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Spółka Jawna ze Stalowej Woli

Wyróżnienie:

  • CJ BLOK Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych z Rudnej Małej
  • “SIEROSŁAWSCY” Jan Sierosławski,Yeni Armendariz de S. Sp. j. z Przecławia

Nominacja do wyróżnienia:

  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “RUDEK” z Rzeszowa

Kategoria: firmy średnie II – od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:

  • OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. z Nagawczyny

Wyróżnienie:

  • ZETO RZESZÓW Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • Zakład Mięsny SMAK-GÓRNO Sp. z o.o. z Górna
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna z Jasienicy Rosielnej
  • “BUDO-TRANS” Spółka z o.o. ze Stalowej Woli

Kategoria: firmy duże – powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:

  • HANDLOPEX S.A. z Rzeszowa

Wyróżnienie:

  • SKAREM Sp. z o.o. ze Stalowej Woli

Kategoria: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych

Laureat:

  • Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Stalowa Wola

Wyróżnienie:

  • Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej “EKO-STRUG” Sp. z o.o. z Tyczyna

Kategoria: Przedsiębiorstwo Budowlane

Laureat:

  • CREO sp. z o.o. z Rzeszowa

Wyróżnienie:

  • Przedsiębiorstwo Budowlane RESBEX Sp. z o.o. z Przeworska

Nominacja do wyróżnienia:

  • Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Krośnie Spółka Akcyjna

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:

  • CJ BLOK Sp. z o.o. Fabryka Elementów Budowlanych z Rudnej Małej
  • PW DREWNO-HURT Ryszard Roczniak z Zarzecza

Nominacja do wyróżnienia:

  • Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria: Eksporter

Laureat:

  • Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe BASMAC Sp. z o.o. z Rzeszowa

Kategoria: Firma zagraniczna w Polsce

Laureat:

  • REWA Spółka z o.o. z Woli Rafałowskiej

Wyróżnienie:

  • SARIA Małopolska Sp. z o.o. w Warszawie Oddział w Przewrotnem

Nagroda specjalna:

  • “BAĆ-POL S.A.” z Rzeszowa

Kategoria: MANAGER ROKU

  • Józef Folcik