ikonka_png_statuetka-01

Laureaci 2018

Lista firm laureatów w XVII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2018

 

  • W kategorii firmy mikro
    Statuetka:
    Van Berde Sp. z o.o. Sp.k.
    Wyróżnienie:
    PHU INOX INSTAL Alina Stafa
    ELCONT Sp. j.
    EMANO Elżbieta Klimko, Olimpia Krakowska Spółka Cywilna
  • W kategorii firmy małe I
    Wyróżnienie:
    Techplast Sp. z o.o.
    VENMA Natalia Mączka
    Testin Krzysztof Samborski
    WJATECH Sp. z o.o.
  • W kategorii firmy małe II
    Statuetka:
    P.P.U.H. BRYK WITOLD BRYK
    Firma Exportowo-Importowa SERWIS KOP Wacław Rędziniak Sp.j
    Wyróżnienie:
    PPUH STALBUD
    BAMA LOGISTICS Sp. z o.o.
  • W kategorii firmy średnie I
    Statuetka:
    RYMATEX Sp. z o.o.
    KOLTEX PRS Sp. z o.o. Sp. k.
    Wyróżnienie:
    ZAKŁAD PRODUKCJI SPECJALNEJ “Gamrat” Sp. z o.o.
    SILVEXCRAFT Sp. z o.o. Sp. k.
    SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.
  • W kategorii firmy średnie II
    Statuetka:
    ML SYSTEM S.A.
    Wyróżnienie:
    RSTECHNOLOGY Adam Rachfał
  • W kategorii firmy duże
    Statuetka:
    BorgWarner Poland Sp. z o.o.
    Wyróżnienie:
    BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
    POLWAX S.A.
  • Najlepsze przedsiębiorstwo w Konkursie
    BorgWarner Poland Sp. z o.o.
    Kapituła Konkursu, ze względu na najlepsze wyniki w Kategoriach:
    Firmy Duże, Przedsiębiorstwo Zagraniczne w Polsce, Exporter, 10-lecia, 5-lecia, Darczyńca
    przyznała statuetkę i tytuł Laureata: Najlepsze przedsiębiorstwo w Konkursie firmie Borg Warner Poland Sp. z o.o.
  • W kategorii Manager roku
    Edward Gala Prezes Zarządu firmy BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
  • W kategorii Opieka zdrowotna
    Statuetka:
    NOWE TECHNIKI MEDYCZNE Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o.
  • W kategorii Przedsiębiorstwo usług komunalnych
    Statuetka:
    Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.
  • W kategorii Innowacje
    Statuetka:
    GC ENERGY Sp. z o.o.
  • W kategorii Firma rodzinna:
    OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
  • W kategorii Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce
    Statuetka:
    Onduline Polska Sp. z o.o.
  • W kategorii Exporter
    Statuetka:
    REMOG Polska Sp. z o.o.
  • W kategorii Firma 5-lecia 
    Statuetka:
    ZAKŁADY CHEMICZNE “Siarkopol” TARNOBRZEG Sp. z o.o.
    Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna
  • Nagroda specjalna na 20-lecie firmy
    Statuetka:
    MAKARONY POLSKIE SPÓŁKA AKCYJNA
  • Nagroda specjalna na 25-lecie firmy 
    Statuetka:
    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “MATEO” Stanisław Cabaj
    Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
    FIBRAIN Sp. z o.o.
    BASMAC Sp. z o.o.
    Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy “Besko-Met” Sp. z o.o.
    ZAKŁAD PRODUKCJNO-HANDLOWY Piekarnia WM-ka Witold Węgrzyn
    Akademia Fryzjerstwa Marta Żelazo
  • Nagroda Specjalna na 50-lecie firmy 
    Statuetka:
    SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski

Laureaci XVII edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ w kategorii Najlepsze Produkty:

  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
    Masło EXTRA z Jasienicy Rosielnej
  • Usługi Gastronomiczne Paul-Gastro Wioletta Błoniarz
    Zrazy faszerowane warzywami w sosie węgierskim
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “MATEO” Stanisław Cabaj
    Pierogi ze szpinakiem
  • Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
    Skrzydło ramowe Parma, dąb silver
  • OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
    Gold Omega 3®D3+K2
  • STOLARSTWO Tomasz Wróbel
    Łóżeczko- tapczanik- kołyska 3 w 1- WERCIA 140×70
  • SILVEXCRAFT Sp. z o.o. Sp. k.
    Zawieszka srebrna – portret
  • TOP DESIGN STUDIO Sp. z o.o.
    Szafka modułowa w kształcie heksagonu
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “TRANSDŹWIG” Zofia Konieczna
    Płyty drogowe
  • Zakład Ślusarsko-Kotlarski “KAMEN” Janusz Kamenczak
    Kocioł KAMEN Perfekt Bio
  • BESTMILK Sp. z o.o.
    Twaróg półtłusty bracki krajanka
  • Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.
    ECO VAPOR CHP
  • ZAKO Zajchowski Marek
    Certyfikowane blaty kamienne z ładowaniem indukcyjnym
  • VENMA Natalia Mączka
    Palnik PELLETOWY COMFORT
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe “REMIX OIL”
    Suszarnie przemysłowe typu RG, KJG i SS
  • GC ENERGY Sp. z o.o.
    Systemy diagnostyczne z zastosowaniem GC Calibron
  • ZAKŁADY CHEMICZNE “Siarkopol” TARNOBRZEG Sp. z o.o.
    PRO-SIARKA S 800 SC
  • Great Solar Sp. z o.o.
    Instalacja fotowoltaiczna o mocy 3 kWp
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “TRANSDŹWIG” Sp. z o.o
    Beton towarowy

Laureaci XVII edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ w kategorii Najlepsze Usługi:

  • SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.
    Usługi budowlane
  • SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski
    Precyzyjne usługi Laboratorium Badań i Technologii Tworzyw sztucznych przy użyciu nowoczesnej aparatury
  • Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.
    Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami i zasobami publicznymi
  • BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
    Kompleksowa realizacja w generalnym wykonawstwie obiektów budowlanych pod klucz
  • Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska
    HIFU HiPro- najgłębszy lifting niechirurgiczny drugiej generacji
  • TOP DESIGN STUDIO Sp. z o.o.
    Kompleksowa usługa wykończeniowa
  • BASMAC Sp. z o.o.
    Innowacyjne zestawy instalacji fotowoltaicznych, kompleksowa obsługa Prosumenta
  • Firma Budowlana ŁYKOBUD Józef Łyko
    Usługi budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o.
    Analizy laboratoryjne wody i ścieków
  • NOWE TECHNIKI MEDYCZNE Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o.
    Badanie radiologiczne w projekcjach trójwymiarowych RTG 3D
  • REXI Piotr Chmura
    REXI OMNI ACTA™
  • GC ENERGY Sp. z o.o.
    Kompleksowa usługa diagnostyczna GC Calibron
  • AVAILO Sp. z o.o.
    Prawnik dla domu
  • Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
    Mobilne Centrum Szkoleniowe
  • GWW Ladziński Cmoch i Wspólnicy Spółka komandytowa
    INNOVATION BOX
  • REMOG
    Gratowanie