Lista firm laureatów w XVIII edycji Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2019

 

W KATEGORII FIRMA MIKRO
Statuetka:
• ABERIT Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
• In4Poland Sp. z o.o.
• EMANO Elżbieta Klimko, Olimpia Krakowska Spółka Cywilna
• CC METAL s.c.

W KATEGORII FIRMA MAŁA
Statuetki:
• VENMA Natalia Mączka
• CADWAY AUTOMOTIVE Sp. z o.o.
Wyróżnienia:
• PRESTIGE OFFICE Barbara Hadam-Toczek
• VSHAPER Sp. z o.o.
• NAVITEL Sp. z o.o.
• MODERN FORMS Sp. z o.o.
• SANTEX Kazimierz Czapka

W KATEGORII FIRMA ŚREDNIA
Statuetki:
• “ECO LINE” Piotr Potocki
• ML SYSTEM S.A.
Wyróżnienie:
• RYMATEX Sp. z o.o.

W KATEGORII FIRMA DUŻA
Statuetki:
• Zakłady Magnezytowe “ROPCZYCE” S.A.
• Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
Wyróżnienie:
• Zakłady Chemiczne “Siarkopol” Tarnobrzeg Sp. z o.o.
• DOBROWOLSCY Sp. z o.o.

W KATEGORII PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE
Wyróżnienie:
• Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa “PRIMBUD” Sp. z o.o.
• EUROBUD GRUPA Spółka z o.o.

W KATEGORII PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE
Wyróżnienie:
• Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.

W KATEGORII HOTELARSTWO, TURYSTYKA, GASTRONOMIA
Wyróżnienie:
• MG CATERING Hotel FALCON

NAGRODY SPECJALNE

STATUETKA W KATEGORII FIRMA 10-LECIA
• OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII EXPORTER
• REMOG Polska Sp. z o.o.

STATUETKI W KATEGORII FIRMA RODZINNA
• SANTEX Kazimierz Czapka
• Zakład Ślusarsko-Kotlarski “KAMEN” Janusz Kamenczak

STATUETKA W KATEGORII INNOWACJE
• VSHAPER Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII PRZEDSIĘBIORSTWO
USŁUG KOMUNALNYCH
• Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rzeszowie

STATUETKA W KATEGORII OPIEKA ZDROWOTNA
• Centrum Medycyny Sportowej PRO-Familia

STATUETKA W KATEGORII FIRMA BLISKA ŚRODOWISKU
• GPR GUMA I PLASTIK RECYKLING Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII CSR
• FIBRAIN Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE
• Firma Exportowo-Importowa SERWIS KOP Wacław Rędziniak Sp.j.

STATUETKA W KATEGORII BEZPIECZNE MIEJSCE PRACY
• VENMA Natalia Mączka

STATUETKA W KATEGORII PODKARPACKI INWESTOR 10-LECIA
• BorgWarner Poland Sp. z o.o.

STATUETKI W KATEGOII MENAGER ROKU
• Rafał Kalisz Prezes Zarządu firma FIBRAIN Sp. z o.o.
• Witold Bryk Właściciel firmy P.P.U.H. BRYK Witold Bryk

NAGRODA SPECJALNA na 30-LECIE firmy
• Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno- Projektowych “GEOMIAR” Sp. z o.o.

NAGRODY SPECJALNE NA 25-LECIE FIRMY:
• PPHU GOLBALUX Sp. z o.o.
• FOLRES Sp. z o.o.
• Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “TRANSDŹWIG” Sp. z o.o.

Kategoria NAJLEPSZE USŁUGI

• Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.
Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami i zasobami publicznymi

• BAMA LOGISTICS Sp. z o.o.
Usługa transportowa na trasie Polska-Hiszpania

• Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska
Zabieg ONDA prawdziwy pogromca tłuszczu

• BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Usługi budowlane na terenie kraju

• BEMA-Res Marek Bednarz
Doradztwo, sprzedaż oraz montaż stolarki okiennej i drzwiowej

• TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o.
Analizy laboratoryjne wody i ścieków

• Firma Budowlana ŁYKOBUD Józef Łyko
Kompleksowe wykonywanie budynków

• SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.
Doradztwo techniczne

• SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski
Produkcja wielkogabarytowych detali z tworzyw sztucznych

• HEBEN Polska Sp. z o.o.
Usługi konsultingowe zgodności firm z Rozporządzeniem RODO

• KRUSZ-MAT Sp. z o.o.
Usługi transportowe samochodami ciężarowymi

• SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k.
Usługi budowlane

• EnMS POLSKA Sp. z o.o.
Wdrożenie Systemu Zarządzania Energią według normy ISO 50001

• BASMAC Sp. z o.o.
Projektowanie i montaż innowacyjnych instalacji fotowoltaicznych

• ZIAJA RZESZÓW Sp. z o.o. Sp.K.
Zarządzanie sklepami “Ziaja dla Ciebie”

• STYROPIANEX Transport Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Usługi transportowe

• Piotr Kamiński, Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych
Spółka Partnerska
COMPLIANCE BOX dla BIZNESU

• ZETO Rzeszów Sp. z o.o.
Audyt cyberbezpieczeństwa

• Podkarpackie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych Medicarphatia Sp. z o.o.
Echokardiografia obciążeniowa (stres echo)

Kategoria NAJLEPSZE PRODUKTY

• GRUPA ŻYWIEC Spółka Akcyjna
Leżajsk Jasne Pełne

• “OPTIMUM BIS” Sp. z o.o. Sp. k.
Prześcieradło i ochraniacz w jednym

• ABERIT Sp. z o.o.
MultiDetect – szybkie wykrywanie chorób zakaźnych u trzody

• Akademia Fryzjerstwa Marta Żelazo
Centrum szkoleniowe – podnoszenie kwalifikacji fryzjerów

• AKROPOL Spółka Cywilna
AKROstone

• BESTMILK Sp. z o.o.
Twaróg Półtłusty Wyśmienity Bracki Krążek

• Cegielnia “PRZECŁAW” Zakład Produkcyjno- Usługowo- Handlowy mgr Beata Wójcik
Pustak MAX 220 P+W

• Cukiernicza Spółdzielnia ROKSANA
Śliwka w czekoladzie

• ENERVIGO Sp. z o.o.
ENERVIGO

• FRONTRES Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.
Fronty meblowe

• GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Spółka komandytowa
JPK Insight (JPK INSAJT)

• KRUSZ-MAT Sp. z o.o.
Piasek 0/2, żwir 2/16

• M. PELCZAR CHOCOLATIER Anna Pelczar
Czekolady z linii Premium

• Masarnia OSIP Spółka Cywilna Zygmunt i Kamil Osip
Pieczeń rzymska

• MEBLE Resmar Zenon Marszał
System SYNCHRO SŁUPOWY- dla sieci kin Helios

• ML SYSTEM S.A.
Kolorowe Moduły Fotowoltaiczne

• NAVITEL Sp. z o.o.
Wymiennik ciepła powietrze-powietrze

• OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
Chela-Mag B6® +D3

• ORGANIC Sp. z o.o.
Sproszkowany sok z topinamburu z witaminą C

• PPHU GOLBALUX Sp. z o.o.
Wiązary dachowe z drewna klejonego przestrzennie

• Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “MATEO” Stanisław Cabaj
Pierogi bezglutenowe

• STOLARSTWO Tomasz Wróbel
Łóżko -model PAWEŁEK DUO

• TEKPUD Sp. z o.o.
Opakowania o podwyższonej odporności nadruku

• VENMA Natalia Mączka
Palnik PELLETOWY COMFORT

• Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Bergamo, drzwi ramowe

• Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy “Besko-Met” Sp. z o.o.
Platforma gniazda bocianiego

• Zakład Przetwórstwa Zbożowego “TUSZYMA” Łukasz Skowroński
Mąka pszenna

• DOBROWOLSCY Sp. z o.o.
Linia produktów “Bracia Dobrowolscy”