Zbiórka charytatywna na Mikołajki dla dzieci z Ukrainy

Zbiórka charytatywna na Mikołajki dla dzieci z Ukrainy

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się magiczny czas Świąt!

Już za chwilę w domach na całym świecie pojawi się Św. Mikołaj i przyniesie dla naszych pociech prezenty. Niestety okrutna wojna w Ukrainie spowodowała, że wiele niewinnych dzieci spędzi ten wyjątkowy dzień poza swoim domem, często daleko od swoich bliskich.

Dzisiaj prosimy Was o pomoc w uprzyjemnieniu tych trudnych chwil dzieciom, które przybyły na Podkarpacie jako uchodźcy z Ukrainy, dla których przy Państwa udziale chcemy przygotować Imprezę Mikołajkową.

Zachęcamy Państwa do przekazania produktów, zabawek, słodyczy etc., które posłużą św. Mikołajowi do obdarowania  dzieci z Ukrainy. Prezenty będą przekazane dzieciom podczas Imprezy Mikołajkowej dnia 17 grudnia 2022 w CWK G2A Arena.

Otwórzcie Państwo swoje serca i wesprzyjcie tę wspaniała inicjatywę, wcielając się w rolę Darczyńcy. Pomóżcie nam wywołać uśmiech na dziecięcych buziach upominkiem 🙂

Można także przekazać darowiznę bezpośrednio na konto bankowe współorganizatora wydarzenia – Parafii Prawosławnej pw. Przeniesienia Relikwii św. Mikołaja Cudotwórcy z Miry Licyjskich do Bari, ul. Cienista 20, 35-323 Rzeszów, NRB: 60 8642 1142 2014 2405 2225 0001 z dopiskiem „darowizna Mikołaj 2022”.

Gdyby  zechcieli Państwo zostać Partnerem tego pięknego wydarzenia – prosimy o kontakt telefoniczny.

Szczegóły pod nr telefonu: 511 559 977