Za nami pierwsze obrady Kapituły Konkursu [FOTO]

Za nami pierwsze obrady Kapituły Konkursu [FOTO]

W dniu dzisiejszym – 21 lipca br. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyły się I obrady Kapituła Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2022, podczas której zgłoszone dotychczas przedsiębiorstwa zostały poddane ocenie.

Członkowie Kapituły to przedstawiciele m.in. Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta Rzeszowa, regionalnej gospodarki, rzeszowskich uczelni, świata mediów, biznesu oraz dyrektorzy banków. Dokonali oni końcowej oceny 126 podkarpackich firm zgłoszonych do udziału w tegorocznej edycji Konkursu.

Ocenianych było kilkanaście wskaźników, wśród nich przychody, rentowność, poziom zatrudnienia, dbałość o pracowników, relacje z kontrahentami, sponsoring, innowacje, nakłady na badania i rozwój oraz eksport. Pod uwagę brane będą również wyniki audytów, które przez ostatnie tygodnie były prowadzone w przedsiębiorstwach.

Ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce 27 października br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce podczas uroczystej Gali.