Przed nami pierwsze obrady Kapituły Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021

Przed nami pierwsze obrady Kapituły Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021

5 sierpnia 2021 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbędą się pierwsze obrady Kapituły XX edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2021, podczas której zgłoszone dotychczas przedsiębiorstwa zostaną poddane ocenie.

Blisko 45 przedstawicieli m.in. Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta Rzeszowa, regionalnej gospodarki, rzeszowskich uczelni, świata mediów, biznesu, dyrektorzy banków, dokona wstępnej oceny 124 firm zgłoszonych do udziału w tegorocznej edycji Konkursu.

Ocenianych jest kilkanaście wskaźników, wśród nich przychody, rentowność, poziom zatrudnienia, dbałość o pracowników, relacje z kontrahentami, sponsoring, innowacje, nakłady na badania i rozwój oraz eksport. W tym roku nowością są działy mówiące o sytuacji i działalności przedsiębiorstw w czasie trwania pandemii.

Uroczyste ogłoszenie laureatów będzie miało miejsce w październiku br. w Centrum Wystawieniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce podczas Gali w ramach Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego.