Poznaliśmy Laureatów Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020 [LISTA]

Poznaliśmy Laureatów Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020 [LISTA]

Już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim organizowało prestiżowy konkurs jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Tegoroczną edycję Patronatem Honorowym objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Rozwoju. Partnerem Konkursu jest Województwo Podkarpackie.

Członkowie Kapitule to przedstawiciele m.in. Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta Rzeszowa, regionalnej gospodarki, rzeszowskich uczelni, świata mediów, biznesu oraz dyrektorzy banków. Dokonali oni końcowej oceny 119 podkarpackich firm zgłoszonych do udziału w tegorocznej edycji Konkursu.

Ocenianych było kilkanaście wskaźników, wśród nich przychody, rentowność, poziom zatrudnienia, dbałość o pracowników, relacje z kontrahentami, sponsoring, innowacje, nakłady na badania i rozwój oraz eksport. Pod uwagę brane będą również wyniki audytów, które przez ostatnie tygodnie były prowadzone w przedsiębiorstwach.

Konkurs Podkarpacka Nagroda Gospodarcza stanowi doskonałą platformę do zaprezentowania najdynamiczniejszych podmiotów gospodarczych województwa podkarpackiego. Mając w regionie firmy z tak wielkim potencjałem, zarządzane przez kreatywnych menedżerów, konsekwentnie realizujące przyjęte strategie, a zarazem osiągające znakomite wyniki ekonomiczne możemy być pewni, że dzięki ich działalności Podkarpackie staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem zarówno pod względem gospodarczym, inwestycyjnym jak i kulturowym.

Ogłoszenie tegorocznych Laureatów Konkursu, w związku z sytuacją epidemiczną nastąpiło w formie online – 12 listopada podczas Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego. Dziękujemy naszym Partnerom: Bank PEKAO S.A., Kancelaria AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu, Olimp Labs, DK Partner, G2A Arena, VCC, Broda e-shops System.

Lista Laureatów Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2020

W KATEGORII FIRMA MIKRO
Statuetka:
• URBAN PROJECT Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
• VAN BERDE Sp. z o.o.
• EZTI Edyta Burdzy
• WinDoorMatic Sp. z o.o.

W KATEGORII FIRMA MAŁA
Statuetki:
• MACZKA GROUP Sp. z o.o. Sp.k.
• TELTAR Kobielski i Sech Sp. j.,

Wyróżnienia:
• 1InnoSystems Sp. z o.o.
• KLIMAR Sp. z o.o.
• Cadway -Automotive Sp. z o.o.
• ENERVIGO Sp. z o.o.,
• SANTEX Kazimierz Czapka

W KATEGORII FIRMA ŚREDNIA
Statuetki:
• SEGER CUTTING TOOLS Ozga Mikuszewski Sp.j.
• RYMATEX Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
• SPIROFLEX Sp. z o.o.

W KATEGORII FIRMA DUŻA
Statuetki:
• B&P Engineering Sp. z o.o. Sp.

W KATEGORII PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE
Statuetka:
• BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.

NAGRODY SPECJALNE
STATUETKA W KATEGORII FIRMA 5-LECIA
•FIBRAIN Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII FIRMA 30-LECIA
• OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

FIRMA STATUETKI W KATEGORII 20-LECIA
• ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE S.A.

STATUETKA W KATEGORII INNOWACJE
• ML SYSTEM S.A.

STATUETKA W KATEGORII PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH
• TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII FIRMA ZAGRANICZNA W POLSCE
• BorgWarner Poland Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII EKSPANSJA MIĘDZYNARODOWA
• Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

STATUETKA W KATEGORII CSR
• Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

WYRÓŻNIENIE W KATEGORII OPIEKA MEDYCZNA
• Centrum Chorób Piersi, Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILA Sp. z o.o., Sp. k.

STATUETKI W KATEGOII MENAGER ROKU
• Janusz Soboń Prezes Zarządu KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.

NAGRODA SPECJALNA na 30-LECIE firmy
• DOBROWOLSCY Sp. z o.o.
• SANTECH Długosz i Wspólnicy Sp. Jawna
• TEKPUD Sp. z o.o.

NAGRODY SPECJALNE NA 40-LECIE FIRMY:
• Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. Sp.k.

NAJLEPSZE PRODUKTY
1. CHROMOSTAL Daniel Czupik¸ Tryńcza
Balustrady ze stali nierdzewnej i zwykłej malowanej proszkowo
2. Cukiernicza Spółdzielnia ROKSANA, Strzyżów
Bosmanki w czekoladzie
3. In4Poland Sp. z o.o. , Rzeszów
System sterowania oświetleniem przemysłowym SOLLS ACTIVE SKY
4. Janusz Kania AGREGATY PEX-POOL PLUS, Dębica
Kontenerowe laboratorium mikrobiologiczne BSL-3
5. KLIMAR Sp. z o.o., Rudna Mała
Seria wentylacyjnych tłumików akustycznych KPR-TA
6. KRUSZ-MAT Sp. z o.o. Gniewczyna Łańcucka
Piasek 0/2, Żwir 2/16
7. M. Pelczar CHOCOLATIER Anna Pelczar, Korczyna
Kosmiczne praliny
8. OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Pustynia/Dębica
CYNKOVir Immuno ™
9. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “MATEO” Stanisław Cabaj, Dębica
Kluski kolorowe Matusie 400g
10. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo- Handlowe REMIX-OIL Przemysław Remiszewski Przecław,
Specjalistyczna suszarnia typu SS-4.0 do suszenia odpadów komunalnych
11. SANWIL POLSKA Sp. z o.o., Przemyśl
SANMED
12. SILVEXCRAFT Sp. z o.o. Sp. k., Tyczyn
Naszyjnik MON DEFI Drzewo mapa
13. SPIROFLEX Sp. z o.o., Mielec
Centrala z odzyskiem ciepła VENT CLEAR
14. STOLARSTWO Tomasz Wróbel, Wólka Tanewska
Łóżko KARO
15. Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Zarzecze k. Niska
Drzwi ramowe Mobi
16. Zakład Stolarski DREMAR Marcin Socha, Gniewczyna Łańcucka
Drabinka gimnastyczna DREMAR

NAJLEPSZE USŁUGI:
1. 1InnoSystems Sp. z o.o., Rzeszów
Usługa informatyczna polegająca na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań dla e-biznesu
2. BAMA LOGISTICS Sp. z o.o., Kozłów
Międzynarodowy transport chłodniczy
3. BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o., Rzeszów
Usługi budowlane na terenie kraju
4. BUD-PIS Sp. z o.o. Sp.K. , Mielec
Usługa generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych
5. DROZDBUD Zakład Remontowo-Budowlany, Rymanów Zdrój
Przebudowa i rozbudowa budynku Przedszkola w m. Lubatowa
6. ECO TARNOBRZEG Sp. z o.o., Tarnobrzeg
Dostawa ciepłej wody z ciepła systemowego do budynków mieszkalnych
7. EnMS POLSKA Sp. z o.o., Chorzelów
Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa zgodny z wymaganiami Ustawy z dn. 20 maja 2016
o efektywności energetycznej
8. GWW GRYNHOFF I PARTNERZY RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PATRNERSKA, Rzeszów
GWW IP Protect – kompleksowa ochrona własności intelektualnej
9. HEBEN Polska Sp. z o.o., Tarnobrzeg
Konsulting w zakresie BHP i PPOŻ
10. KRUSZ-MAT Sp. z o.o., Gniewczyna Łańcucka
Usługi transportowe samochodami ciężarowymi
11. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o., Rzeszów
Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Miasto Rzeszów
12. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.
Punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
13. Piotr Kamiński, Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Rzeszów
PROLEGAL FOOD – kompleksowe doradztwo prawne dla branży spożywczej i FMCG
14. Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska, Rzeszów
Depilacja laserowa THUNDER – złoty standard depilacji
15. SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k., Rzeszów
Usługi budowlane
16. STYROPIANEX Transport Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, Stare Miasto/ Leżajsk
Usługi transportowe
17. SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o., Rzeszów
Doradztwo techniczne
18. TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o., Tarnobrzeg
Analizy laboratoryjne wody i ścieków
19. UNION PARTS Sp. z o.o., Nagoszyn
Sklep Internetowy brakecenter.rotinger.com
20. URBAN PROJECT Sp. z o.o., Rzeszów
Projektowanie architektoniczne w technologii BIM w oparciu o modelowanie profilu Inwestora
21. VERASHAPE Sp. z o.o. Sp.k., Tajęcina
SERVICES