Media regionalne z Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą 2018

Media regionalne z Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono patronów medialnych Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej także i w tym roku powiększyło się.

Są z nami również redakcje, które od lat wspierają nasz Konkurs. Za ich obecność serdecznie dziękujemy!

Dzięki wsparciu i patronatowi czołowych podkarpackich mediów o uczestnikach Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2018 będzie się mówiło w całym regionie. Redakcje telewizji, radia, prasy i portali internetowych wiedzą, jak ważne jest wspieranie i pokazywanie przedsiębiorstw w rozwoju naszej regionalnej gospodarki. Wartym podkreślenia faktem jest to, iż podkarpacki biznes wcale nie ustępuje temu z centralnej Polski.

Prezentujemy media, które po raz kolejny objęły swym patronatem Konkurs

TVP Rzeszów   TVP 3 Rzeszów
Przygotowuje programy i materiały informacyjne na temat życia województwa podkarpackiego. Realizuje własne programy, a tematy czerpie z każdego zakątka naszego regionu. Czołową i najchętniej oglądalną produkcją jest serwis informacyjny ? Aktualności z regionu.

Radio Rzeszów   Polskie Radio Rzeszów
Dziennikarze stacji są tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla słuchaczy Podkarpacia. Siedziba radia znajduje się w Rzeszowie, ale pracownicy rzeszowskiego oddziału odwiedzają wszystkie miasta regionu.

gospodarkapodkarpacka.pl   GospodarkaPodkarpacka.pl
Portal o zasięgu regionalnym, który publikuje bieżące informacje na temat gospodarki i biznesu całego Podkarpacia.

Obserwator LokalnyTygodnik „Obserwator Lokalny” i portal debica24.eu
Portal funkcjonuje od niedawna, ale już został zauważony przez kapitułę konkursu Local Press. Jest nierozłączną częścią tygodnika, który wydawany jest w powiecie dębickim co wtorek. Chętnie sięgają po niego też mieszkańcy powiatów sąsiednich, m.in. mieleckiego. Wydawany od 1999 r.

Tygodnik Sztafeta   Tygodnik „Sztafeta” i portal sztafeta.pl
W tym roku Wydawnictwo Sztafeta obchodzi ćwierćwiecze istnienia. Sama gazeta wydawana jest już od 66 lat! Czytają ją mieszkańcy powiatów: Stalowa wola, Nisko, Tarnobrzeg, Leżajsk i Sandomierz w każdy czwartek. Sztafeta ma również swój portal z bieżącymi informacjami.

Życie Podkarpackie   Tygodnik „Życie Podkarpackie” i portal zycie.pl
Gazeta, która w środy ukazuje się w powiatach: jarosławskim, lubaczowskim, przemyskim i przeworskim. Tygodnik powstał w 1967 jako „Życie Przemyskie”, pod obecną nazwą od stycznia 1999. Portal jest ważnym dodatkiem do papierowej wersji.

Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny   Tygodnik regionalny „Nowe Podkarpacie” i portal podkarpacie.media.pl
Pierwsze wydanie gazety przypada na rok 1993. Ukazuje się w każdą środę na terenie Krosna, Jasła, Sanoka, Brzozowa, Leska i Ustrzyk Dolnych. Ma charakter społeczno-polityczny i informacyjno-publicystyczny. Równolegle aktualizowany jest również portal gazety podkarpacie.media.pl

VIP Biznes i Styl   Dwumiesięcznik podkarpacki VIP Biznes&Styl
Ekskluzywny magazyn lokalny, wysyłany bezpłatnie do kadry zarządzającej i najbardziej wpływowych osób z regionu. W piśmie poruszane są tematy społeczne, biznesowe i kulturalne. Magazyn ukazuje się w cyklu dwumiesięcznym i od listopada 2008 roku.

Biznes i Styl   Podkarpacki portal opinii Biznesistyl.pl
Jest on ciągiem dalszym zdarzeń dla magazynu VIP Biznes&Styl. Jest nową jakością na rynku podkarpackich mediów. To jedyny w regionie portal opinii, który swoją jakość buduje w oparciu o najlepsze doświadczenia lokalne i ogólnopolskie.

Carpatia Biznes   Portal Firm i Ludzi Kreatywnych Carpatia Biznes
To największa w regionie baza firm oraz ludzi zdolnych i kreatywnych, dzięki którym Podkarpacie rozwija się i goni czołówkę rozwiniętych gospodarczo regionów Polski. Portal tworzą firmy i ludzie z wykształceniem, umiejętnościami i pasjami.

W gronie patronów medialnych Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej witamy:

Radio Leliwa   Radio Leliwa
Radio Leliwa nadaje swój program od 16 października 1992 roku. Jest pierwszą stacją komercyjną w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły, Sanu i Wisłoki. Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Mam ciągły kontakt ze słuchaczami, a reporterzy relacjonują na bieżąco to, co się dzieje w regionie. Reklamują się w nim wszystkie największe firmy regionu. .

Ekspres Jarosławski   Ekspres Jarosławski
Ekspres Jarosławski to niezależny tygodnik ukazujący się na terenie powiatu jarosławskiego od 2 maja 2015 r. Zespół doświadczonych dziennikarzy opisuje w nim najważniejsze wydarzenia dotyczące życia mieszkańców. Na jego łamach można przeczytać o sprawach lokalnej polityki, samorządzie, gospodarce, edukacji, kulturze i sporcie. Redaktorzy nie boją się publikować własnych opinii w komentarzach i felietonach, a także podejmować trudnych i kontrowersyjnych tematów, co z miesiąca na miesiąc zwiększa liczbę Czytelników. Oczekiwanie na kolejne wydanie papierowej gazety uatrakcyjnia portal www.ekspresjaroslawski.pl, który codziennie dostarcza Czytelnikom bieżących informacji. Redakcja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i publikuje treści multimedialne (wideo i fotogalerie).

Resinet.pl     Resinet.pl 
Portal powstał w lutym 2001 roku i jest jednym z największych i najdłużej działających na rynku Podkarpacia portalem informacyjnym. W marcu 2004 roku resinet.pl stał się częścią firmy TiO media s.c., która zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie usług internetowych (projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie, SEO, hosting) oraz sprzedażą sprzętu komputerowego. Resinet.pl cieszy się dużym zainteresowaniem internautów i jest jednym z najchętniej odwiedzanych portali internetowych na Podkarpaciu. Potwierdzeniem tego jest ilość odwiedzających – średnio ok 30.000 internautów i liczba odsłon portalu, które sięgają aż 170 000 miesięcznie (wg stat.pl). Na stronach portalu Resinet.pl internauci mogą uzyskać informacje na temat aktualnych wydarzeń zarówno z Rzeszowa jak i z Podkarpacia. Portal dostarcza internautom informacji z zakresu wielu dziedzin życia, m.in. kultury, rozrywki, filmu, sportu, ekonomii i polityki. Dla umożliwienia komunikacji pomiędzy użytkownikami na łamach portalu dostępne jest również forum dyskusyjne..

Tygodnik Sanocki   Tygodnik Sanocki
” Tygodnik Sanocki ” ukazuje się od ponad ćwierć wieku. Informuje swoich czytelników o najważniejszych wydarzeniach w mieście i regionie. Wiele miejsca w gazecie, obok spraw bieżących, redakcja poświęca wydarzeniom kulturalnym i zjawiskom gospodarczym (m.in. rubryka ?Oko na przedsiębiorczych?. Od niedawna wydaniu papierowemu towarzyszy portal informacyjny tygodniksanocki.pl. Redaktor naczelną „Tygodnika Sanockiego ” jest Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz.