Make Business in Podkarpackie | B2B Expo Podkarpackie

Make Business in Podkarpackie | B2B Expo Podkarpackie

MAKE BUSINESS IN PODKARPACKIE to wspólna marka stworzona by promować potencjał biznesowy regionu Podkarpacia, która obejmuje znane i uznane wydarzenia gospodarcze, takie jak:
• Podkarpacki Kongres Gospodarczy (PKD)
• Konferencja Future Energy Forum
• Targi „Smaczne bo Podkarpackie”
• Gala Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej
• B2B EXPO Podkarpackie

Więcej na stronie: makebusinessinpodkarpackie.pl

25 października 2023 roku w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo – Kongresowym Województwa Podkarpackiego odbędzie się pierwsza edycja targów B2B EXPO PODKARPACKIE!

Jest to kluczowe wydarzenie „MAKE BUSINESS IN PODKARPACKIE”, w trakcie którego odbywa się Podkarpacki Kongres Gospodarczy, jak również Gala Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej oraz degustacja wyrobów podkarpackich producentów żywności Programu „Smaczne bo Podkarpackie”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zaprezentowania oferty firmy i organizacji spotkań z potencjalnymi klientami w komfortowych warunkach najbardziej prestiżowego miejsca spotkań Polski Wschodniej – G2A ARENA.

Targi organizowane są dla szerokiego wachlarza branżowego przedsiębiorstw działających na terenie Podkarpacia. W wydarzeniu wezmą udział wysokiej klasy specjaliści oraz przedsiębiorstwa mające największy wpływ na wytyczanie kierunków rozwoju naszego regionu.

Podczas targów ich uczestnicy będą mieli wyjątkową okazje by nawiązać współprace z nowymi kontrahentami, jak i wypromować swoja firmę. Targi to również doskonałe miejsce pozwalające nawiązać współprace miedzy różnymi i mniej oczywistymi branżami biznesu, co nie byłoby możliwe bez ich obecności w jednym, tak wyjątkowym miejscu, jak G2A ARENA.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – zostań wystawcą [pdf]