II Podkarpacki Piknik Golfowy za nami [FOTO]

II Podkarpacki Piknik Golfowy za nami [FOTO]

Przy wyjątkowej aurze, na rozpoczęcie wakacji 29 czerwca w podrzeszowskiej Trzcianie – na Polu Golfowym „Dwa Stawy” już po raz drugi odbył się Podkarpacki Piknik Golfowy.

Organizatorem wydarzenia było Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie. Piknik zgromadził liczne grono Partnerów i Klientów oraz zaprzyjaźnionych gości.

Po raz pierwszy Piknik miał także rangę oficjalnego turnieju z trofeami. Impreza staa się okazją do spotkania, integracji i rozmów w jednym miejscu uczestników ostatnich edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”, Programu „Smaczne bo Podkarpackie” oraz Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Cieszymy się, że mogliśmy gościć przedstawicieli tak znamienitych Firm – potentatów podkarpackiej gospodarki. Wspólne grillowanie i biesiadowanie dopełniło całość imprezy.

Dziękujemy naszym Partnerom: Bank Polska Kasa Opieki S.A., Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski, DOBROWOLSCY Sp. z o.o., SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k., GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Spółka komandytowa, Casino Vodka, Broda e- Shops System, Browar Leżajsk.

Podziękowania składamy także na ręce Pana Kamila Kędziora – Prezesa Podkarpackiego Klubu Golfowego. Do zobaczenia za rok!