Gala Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2022 już 14 grudnia!

Gala Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2022 już 14 grudnia!

Szanowni Państwo. Informujemy z radością, że Gala XXI edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” odbędzie się 14 grudnia 2022 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce i będzie zwieńczeniem Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego.

Patronat Honorowy nad Galą objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Partnerami Głównymi Konkursu są: Bank Pekao S.A., Kancelaria Axelo Prawo i Podatki. Partnerem Gali jest Drukarnia mcdn.pl sp. z o.o.

Program – 14 grudnia 2022 r.

15:00 – Rozpoczęcie Gali, powitanie przybyłych Gości
15:15 – Prezentacja tegorocznej edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”
15:30 – Ogłoszenie wyników Programu Certyfikującego „Smaczne bo Podkarpackie” 2022
16:00 – Ogłoszenie wyników Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2022
16:30 – Podsumowanie Gali
17:30 – Część Artystyczna: Zespół Happy Prince oraz Zespół Mr. Pollack
18:15 – Bankiet

Podczas Kongresu omawiane będą bieżące i strategiczne tematy około-gospodarcze regionu południowo wschodniej Polski. Głównymi osiami tematycznymi będą rozwój największych miast regionu, strefy ekonomiczne oraz inteligentne specjalizacje a także rynek pracy, urbanistyka i turystyka.

Gospodarczy kontekst wydarzenia da możliwość spotkania się przedstawicielom różnych biznesowych obszarów z regionu oraz nawiązania relacji z gośćmi Kongresu z kraju.

Nie można także zapomnieć o ważnej funkcji jaką będzie próba pierwszych podsumowań strategicznych działań biznesowych podjętych w roku bieżącym oraz planów na rok przyszły.

Ważnym elementem tego wydarzenia jest wręczane Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej. Jest to nagroda wręczana laureatom konkursu, którego organizatorem jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego. W konkursie mogą brać udział firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego przynajmniej dwa lata bez względu na ich wielkość czy formę prawną.

Dodatkowym wydarzeniem odbywającym się w ramach Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego będzie prezentacja produktów na targach spożywczych „Smaczne bo Podkarpackie”