Gala dobroczynna Pod Skrzydłem Anioła

Gala dobroczynna Pod Skrzydłem Anioła

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że 23 lutego o godz. 19:00 w Hotelu Falcon w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dobroczynne Gala Pod Skrzydłem Anioła.

Ideą organizacji Gali jest pomoc małemu – 17-miesięcznemu Olkowi, któremu grozi amputacja nóżki. Chłopiec mieszka wraz z rodzicami w miejscowości Krościeńko Wyżne na Podkarpaciu.

Mając na uwadze tak szczytny cel, Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie włączyło się w wydarzenie jako patron Gali. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła.

Bilet na Galę można zakupić na stronie internetowej: https://bit.ly/2UprZd5

Oluś wraz z Rodzicami był gościem programu Pytanie na śniadanie w TVP2 https://bit.ly/2CTiM5A

Poprzez zebranie środków finansowych na kosztowną operacją w Stanach Zjednoczonych istnieje duża szansa pomocy dziecku. Jest to znakomita okazja, by rozpocząć nowy rok od pięknej i szczytnej inicjatywy. Gala będzie doskonałym momentem, by zintegrować dobroczynne środowiska przedsiębiorców z regionu. Podkarpacki biznes ma wielkie serce – pokazał to już nie raz.

Podczas imprezy zostaną wręczone odznaczenia „Anioł na Medal”, które będą symbolem wdzięczności za okazaną szczodrość oraz dobroć. Gośćmi Specjalnymi Gali będzie Jasiek Mela – polski podróżnik i działacz społeczny oraz Rafał Wilk – sportowiec niepełnosprawny; trzykrotny mistrz paraolimpijski z Londynu i z Rio w handbike’u. Całą galę poprowadzi redaktor Rafał Porzeziński z programu Ocaleni w TVP.

Podczas Gali odbędzie się licytacja przedmiotów o różnej wartości. Każda złotówka od Państwa zostanie przekazana na leczenie chłopca. Akcja pomocy dla Olka została nagłośniona przez media ogólnopolskie. W pomoc chłopczykowi zaangażowały się także podkarpackie media, które będą obecne na imprezie. Bal uświetni występ wokalisty Arka Kłusowskiego oraz zespołu Blues Perspective Band.

Zachęcamy do włączenia się w tą wyjątkową, dobroczynną akcję. Warto pomagać!