Centrum Promocji Biznesu wyróżnione podczas Kongresu Business Without Limits

Centrum Promocji Biznesu wyróżnione podczas Kongresu Business Without Limits

W dniach 20-21 czerwca 2018 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A w podrzeszowskiej Jasionce odbyła się IV edycja Kongresu Business Without Limits.
Kongres był znakomitą okazją do spotkania się i wymiany doświadczenia dla przedstawicieli polskiego rządu, reprezentantów samorządów lokalnych, biznesmenów i ekspertów poszczególnych dziedzin gospodarki.

Centrum Promocji Biznesu było Partnerem Kongresu. Na ręce Prezesa Pawła Zająca, CPB otrzymało wyróżnienie „Solidny Partner”. Dziękujemy za docenienie i dotychczasową, owocną współpracę.

W tym roku, z uwagi na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i drugą rocznicę funkcjonowania G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowego Województwa Podkarpackiego, IV edycja Kongresu Business Without Limits miała wyjątkowy charakter. Jubileusze stały się okazją do podsumowań i pretekstem do diagnozy kondycji polskiej gospodarki w odniesieniu do przeszłości i początków funkcjonowania II Rzeczpospolitej.

Na dwudniowy Kongres BWL składały się niezależne prezentacje, konferencje i debaty panelowe poukładane w pięciu tematycznych blokach: „100 lat polskiej gospodarki – diagnoza, filary, kierunek rozwoju”, „Polski system finansowy”; „Nauka–Biznes–Innowacje”; „Infrastruktura i budownictwo”;„Energetyka i obronność”.
W programie wydarzenia znalazła się również Strefa Innowacji i Strefa Miast Podkarpackich. W Strefie Innowacji zaprezentowały się klastry województwa podkarpackiego i całe gro innowacyjnych start-upów.

Ważnym momentem Kongresu była jubileuszowa gala upamiętniająca otwarcie CWK. Uroczystość uświetnił występ zakopiańskiego zespołu Future Folk, grający elektroniczną muzykę taneczną z elementami folku góralskiego.