Centrum Promocji Biznesu na panelu dyskusyjnym o gospodarce energetycznej w przedsiębiorstwach

Centrum Promocji Biznesu na panelu dyskusyjnym o gospodarce energetycznej w przedsiębiorstwach

11 kwietnia w Mielcu podczas panelu dyskusyjnego zaproszeni goście rozmawiali o najważniejszych kwestiach dotyczących oczekiwań od OSD/Sprzedawcy energii, problemach „dnia codziennego”, w których odbiorcy powinni być wspierani pod kątem gospodarki energetycznej jak i rynku mocy.

Organizatorem spotkania była Energia Euro Park Sp. z o.o. – wielokrotny laureat Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” wraz z EnMS Polska Sp. z o.o – laureatem „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” w poprzednich edycjach konkursu.

W spotkaniu uczestniczyły firmy zrzeszone w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC oraz inwestorzy z terenu województwa podkarpackiego – podmioty które rozwijają się dynamicznie i mają ogromne znaczenie dla podkarpackiej gospodarki.

Podczas konferencji, jako uczestnicy panelu tematycznego udział wzięli: Andrzej Wołosz – Prezes Zarządu Energia Euro Park Sp. z o.o. i Marcin Trojnacki – Prezes Zarządu EnMS Polska Sp. z o.o. – organizatorzy , a także przedstawiciele Kancelarii Radców Prawnych Polowiec i Wspólnicy Sp.j., Onduline Polska Sp. z o.o., 3N Solutions Sp. z o.o. oraz jednostki certyfikującej ISOQAR CEE Sp. z o.o., w tym Krzysztofa Ślęzak Dyrektora Oddziału ARP S.A. oraz Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie w osobie Prezesa Pawła Zająca.

Jak zapowiadają organizatorzy impreza będzie miała charakter cykliczny ponieważ chcą kreować bliskość i partnerskość w codziennym biznesie poprzez profesjonalne doradztwo i kompleksowe rozwiązania realizowane w koncepcji „one stop one shop”.