Zakład Ślusarsko-Kotlarski „KAMEN” Janusz Kamenczak

Zakład Ślusarsko-Kotlarski „KAMEN” Janusz Kamenczak

Firma Kamen została założona w 1990 roku. W pierwszych latach funkcjonowania było to przedsiębiorstwo zatrudniające zaledwie kilka osób i zajmujące się produkcją kotłów centralnego ogrzewania, które sprzedawane były na lokalnym rynku. Obecnie posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w branży i cieszymy się zaufaniem klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Przyczyniła się do tego najwyższa jakość produktów, ich niezawodność, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Nieustanna rozbudowa zakładu oraz inwestycje w innowacyjne maszyny przyczyniły się do wypracowania marki nowatorskich kotłów najwyższej jakości.

W szerokiej ofercie naszych produktów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Poza nowoczesnymi, ekologicznymi kotłami centralnego ogrzewania na paliwa kopalne (ekogroszek, węgiel) oraz biopaliwa (pellet drzewny) produkujemy też zbiorniki buforowe przechowujące energię cieplną, inwerterowe pompy ciepła, sprzęgła hydrauliczne oraz grupy pompowe ze sprzęgłem hydraulicznym zapewniające optymalną pracę instalacji grzewczej.

Świadczymy również usługi cięcia blach wycinarką laserową, cięcie rur i profili laserem 3D, wykrawanie blach wykrawarkami młoteczkowymi, gięcie blach prasami krawędziowym, śrutowanie, a także inne usługi ślusarsko-spawalnicze. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, bogaty park maszynowy oraz zaawansowane procesy technologiczne, aby nieustannie podnosić jakość naszych wyrobów i świadczonych usług. Pozytywny odbiór sprzedawanych przez nas urządzeń oraz liczne zdobyte nagrody i wyróżnienia sprawiają, że nieustannie się rozwijamy. Zapewniamy kompleksową obsługę przedsprzedażową i posprzedażową. Doradzamy, staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości klientów i czuwamy nad tym, by wszystko odbywało się w przyjemnej i miłej atmosferze.
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dzięki czemu na terenie całej Polski mamy prężnie działającą sieć dystrybucyjną, która stale się powiększa. Nie ograniczamy się jednak tylko do naszego rodzimego rynku. Nawiązaliśmy współpracę z zagranicznymi
przedsiębiorstwami, m. in. z Litwy, Czech, Słowacji, Mołdawii, Niemiec, Rumunii oraz Węgier. Stawiamy na ciągły rozwój, aby umacniać swoją pozycję na rynku.

Firma Kamen wyróżnia się na podkarpackim rynku oraz wpływa korzystnie na rozwój regionalnej gospodarki. Dzięki temu możemy pochwalić się wieloma zdobytymi dotychczas nagrodami w konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.