Zakład Metalowy Adam Krępa

Zakład Metalowy Adam Krępa

Szanowni Państwo,

cieszymy się, iż Zakład Metalowy Adam Krępa znalazł się w gronie Laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2022. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Czujemy się niezwykle dumni, że nasza praca i zaangażowanie zostało docenione i przyczynia się do rozwoju naszego regionu.

Zakład Metalowy Adam Krępa to firma rodzinna z długoletnią tradycją zapoczątkowaną przez mojego dziadka Tadeusza. Od początku, zakład zajmował się obróbką plastyczną i obróbką skrawania metali. Obecnie działamy głównie w branży motoryzacyjnej i meblowej.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam pokazać się jako solidny partner do współpracy.  Wiedza i umiejętności naszych pracowników oraz ciągłe doskonalenie sprawia, że cechuje nas niezawodność i przede wszystkim jakość wykonywanych produktów.

Posiadamy nowoczesny, kompleksowo wyposażony park maszynowy z zapleczem technologicznym i konstrukcyjnym, dzięki którym możemy produkować zaawansowane technologicznie wyroby. Posiadamy 14 maszyn CNC, w tym 5 maszyn z obróbką symultaniczną wieloosiową, 2 elektrodrążarki drutowe i elektrodrążarkę wgłębną.

Zakład Metalowy Adam Krępa oferuje: 

  • 5-osiową wielkogabarytową obróbkę CNC oraz wraz z pomiarem CNC. Maksymalne gabaryty detalu 2,6 x 4,2 x 1,2m
  • Obróbkę CNC
  • Tłoczenie wykrawanie szybkobieżne, do 350uderzeń/min, nacisk do 100 ton
  • Narzędziownię – zajmujemy się projektowanie i produkcją wykrojniko-tłoczników oraz projektowaniem i wykonaniem specjalistycznych maszyn produkcyjnych automatycznych i półautomatycznych

Niezwykle ważna jest dla nas współpraca z firmami z regionu. Od lat współpracujemy z Ośrodkami Badawczo-Rozwojowymi m.in. z Wydziałem Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w zakresie opracowywania nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Chętnie uczestniczymy w spotkaniach branżowych, gdzie wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Należymy do wielu organizacji gospodarczych.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2022 w kategorii Firma mikro to jeszcze większa motywacja do jeszcze większej pracy, doskonalenia i dalszego rozwoju.

Gratulujemy wszystkim Laureatom i Wyróżnionym.

Z poważaniem

Grzegorz Krępa

Współwłaściciel firmy