Połoniny Kurort Sp. z o.o.

Połoniny Kurort Sp. z o.o.

Połoniny Kurort Sp. z o.o.  to właściciel trzech hoteli w Bieszczadach funkcjonujących pod wspólną nazwą „Hotele w Bieszczadach”. Działamy w branży hotelarsko-gastronomicznej od 2012 roku ciągle się rozwijając. Obecnie z dużym sukcesem prowadzimy obiekty w Dwerniku – Caryńska Resort & Spa, Solinie – White Sails Solina  oraz Zatwarnicy – pod nazwą Zatwarnica. Każdego roku przyjmujemy dziesiątki tysięcy Gości z całej Polski i zagranicy. Obecnie jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w branży operujących w Bieszczadach.  Od lat obserwując potencjał Podkarpacia i Bieszczad jesteśmy pewni, że Bieszczady to najlepsze nasze miejsce!

Caryńska Resort & Spa to luksusowy hotel położony w centrum polskich Bieszczad – najczystszego obszaru w Polsce. Hotel oferuje pełny pakiet usług hotelowych, szkoleniowo-konferencyjnych, gastronomicznych a także z dziedziny spa & wellness. Nasz obiekt wyróżnia się stonowanym, chłodnym ale pełnym szyku i elegancji stylem. Apartamenty wyposażone w prywatną Strefę Spa z sauną infrared oraz wanną z hydromasażem cieszą się ogromną popularnością wśród Gości. Niezaprzeczalnie największym atutem hotelu jest niebanalna Strefa SPA łącząca zabiegi medyczne z relaksem i odpoczynkiem. Dzięki medycznemu wyposażeniu m.in. w urządzenia firmy BTL, w których zostały zastosowane nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania stworzyliśmy jedyny takie miejsce w Bieszczadach, którym jest podmiot medyczny „Bieszczady Med”. W ten sposób powstało miejsce profesjonalnej pielęgnacji, kosmetologii estetycznej, fizjoterapii oraz relaksu, w którym zapewniamy chwile pełne błogości i odprężenia.

White Sails Solina to obiekt położony bezpośrednio przy linii brzegowej Jeziora Solińskiego. Hotel składa się z obiektu głównego oraz dziesięciu Guest House’ów ulokowanych na platformie mieszkalnej wyniesionej ok. 50 metrów nad poziomem Jeziora Solińskiego co gwarantuje najlepszy widok na jezioro w całej Solinie. White Sails Solina oferuje pełen wachlarz usług hotelowych i gastronomicznych. Oferta jest uzupełniona niesamowitą strefą SPA, w której można skorzystać z saun suchych i parowych, gabinetów zabiegowych, studni chłodu, jacuzzi zewnętrznych, a w okresie letnim z baru z widokiem na Jezioro Solińskie. Hotel realizuje również usługi medyczne „Bieszczady Med.”

Zatwarnica to kolejna lokalizacja sieci „Hotele w Bieszczadach” oferująca 80 miejsc noclegowych. Obiekt wyposażony jest w restaurację serwującą regionalne potrawy. Nowością funkcjonującą od 2019 roku jest pole kempingowe przy obiekcie. Kemping zlokalizowany jest nad strumieniem, wyposażony w parcele z dostępem do prądu. Do dyspozycji Gości jest altana grillowa mieszcząca ok. 100 osób. Zatwarnica to wręcz idealne miejsce wypadowe na liczne szlaki turystyki pieszej, bezpośrednio z Zatwarnicy dostaniemy się na Smerek czy Połoninę Wetlińską.

Poszukujemy nieustannie nowych rozwiązań, aby zaskakiwać naszych Gości. W planach na najbliższy rok znajdują się np. tory rowerowe, które zostaną zrealizowane przy obiekcie Caryńska Resort & Spa w Dwerniku. W kolejnych latach planowane są również inwestycje w White Sails Solina  – mamy nadzieję, że powstanie basen oraz nowoczesny port jachtowy.