ikonka_png_statuetka-01

Uczestnicy 2018

Lp. Nazwa firmy Miejscowość WWW
1. AJ Profibud Sp.z o.o. Sp. K. Chmielnik www
2. Akademia Fryzjerstwa Marta Żelazo Rzeszów www
3. AluRes sp. z o.o. Boguchwała www
4. ATLIBRON Tomasz Ślimak Munina
5. AVAILO Sp. z o.o. Jasionka www
6. BAMA LOGISTICS Sp. z o.o. Dębica www
7. BARTHOLET KOLEJE LINOWE Sp. z o.o. w Woli Dalszej Łańcut www
8. BASMAC Sp. z o.o. Rzeszów www
9. Bawoł Grzegorz Laszki www
10. BEMA-Res Marek Bednarz Rzeszów www
11. BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. Rzeszów www
12. Bester Sklejki Sp z o.o. Sp.K. Łańcut www
13. BESTMILK Sp. z o.o. Rzeszów www
14. Biuro Inżynierskie VIBA Andrzej Leśniak Leżajsk www
15. BorgWarner Poland Sp. z o.o. Jasionka www
16. Broda e-Shops System Iwierzyce www
17. BSM Design Sebastian Janduła, Bartosz Mazur s.c. Mielec www
18. BUD-PIS Sp. z o.o. Sp.K Mielec www
19. BURMAN UBEZPIECZENIA Sp. z o.o. Rzeszów www
20. Centrum Usługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. Sp. k Rzeszów www
21. Cukiernicza Spółdzielnia “ROKSANA” Zakład Pracy Chronionej Strzyżów
22. DECOLUX s.c. M.Kos, T. Bielatowicz Debica www
23. DEXLON TECHNIK Sp. z o.o. Kańczuga www
24. DMK Kaszyccy Sp. z o.o. Sp. k. Baligród www
25. Drew-Hat Domy Drewniane Bogdan Pleśniar Domaradz www
26. EKOGŁOG Sp. z o.o. Głogów Małopolski www
27. ELCONT Sp. j. Trzebownisko www
28. Elżbieta Nowak Rzeszów
29. EMANO Elżbieta Klimko, Olimpia Krakowska Spółka Cywilna Krosno www
30. ENERGIA EURO PARK Spółka z o.o. Mielec www
31. ENESTA Sp. z o.o. Stalowa Wola www
32. ERBUD RZESZÓW Sp. z o.o. Jasionka www
33. EXCEL sp. z o.o. sp.k. Łańcut www
34. Expert-Trans Łukasz Skowroński Tuszyma www
35. Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. Warszawa www
36. FABRYKA REKLAMY Krzysztof Zięba Dębica www
37. FIBRAIN Sp. z o.o. Zaczernie www
38. FIRMA BUDOWLANA ARKADA MIELEC Sp. z o.o. Mielec www
39. Firma Budowlana ŁYKOBUD Józef Łyko Łętownia www
40. Firma Exportowo-Importowa SERWIS KOP Wacław Rędziniak Sp.j. Rzeszów www
41. Firma Handlowo-Usługowa “ABC” Wojciech Grzybała Pysznica www
42. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa “DREWMIR” s.c. Cyran Ryszard, Cyran Michał Sarnów www
43. Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowo MARPIS Sp. z o.o. Jasionka www
44. FOLRES Sp. z o.o. Rzeszów www
45. FOTAFORM Jolanta Przybyłowicz Rzeszów www
46. GABI Agnieszka Łyszczarz Husów www
47. GC ENERGY Sp. z o.o. Rzeszów www
48. GF Sp. z o.o. Rzeszów
49. GRAN-TECH Sp. z o.o. Sp.k. Sieniawa www
50. GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy Spółka komandytowa Warszawa www
51. HEBEN Polska Sp. z o.o. Tarnobrzeg www
52. INWENTECH GROUP Sp. z o.o. Krosno www
53. ISOFT Grzegorz Lasek Rzeszów www
54. JanSen Jerzy Wolak Rzemień www
55. KNAPOL Spółka z o.o. Pruchnik www
56. KOLTEX PRS Sp. z o.o. Sp. k. Kolbuszowa
57. LIFT RZESZÓW Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy Sp.J Rzeszów www
58. LOTNICZA BOBULANDIA Piotr Bobula Lesko www
59. MAKARONY POLSKIE SPÓŁKA AKCYJNA Rzeszów www
60. MEBLE Resmar Zenon Musiał Nienadówka www
61. MEBLE.PL S.A. Rzeszów www
62. MEESE POLSKA SP. Z O.O. Brzozów www
63. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. Rzeszów www
64. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów www
65. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o. Krosno www
66. Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o. Mielec www
67. ML SYSTEM S.A. Zaczernie www
68. Nextherm Sławomir Jarema Widna Góra www
69. NOWE TECHNIKI MEDYCZNE Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o. Głogów Małopolski www
70. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna www
71. OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Dębica www
72. OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. Pilzno www
73. Onduline Polska Sp. z o.o. Mielec www
74. ORGANIC Sp. z o.o. Sieniawa www
75. OSTAL MET L.Lasek Z. Pawłowski s.c. Przeworsk www
76. OWBET Wojciech Pyziński Padew Narodowa www
77. P.H.U EURO-KOMPLEX Artur Źródłowski Pysznica www
78. P.P.H. “FARTUS” Jerzy Nawrocki Krosno www
79. P.P.U.H. BRYK WITOLD BRYK Jasionka www
80. PHU INOX INSTAL Alina Stafa Krzemienica www
81. Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. s.k. Dębica www
82. POLWAX S.A. Jasło www
83. PPHU “GOLBALUX” Sp. z o.o. Wiązownica www
84. PPHU KOMA Mariusz Kot Żołynia www
85. PPUH ANMACH Andrzej Pilecki Połomia www
86. PPUH STALBUD Żołynia www
87. Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska Rzeszów www
88. PROFERIS Sp. z o.o. Rzeszów www
89. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “MATEO” Stanisław Cabaj Dębica www
90. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “MONAWI”Jacek Kuźniar Krzemienica www
91. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe “ZGODA N&C” Sp. z o.o. Sokołów Małopolski www
92. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EXPORT-IMPORT “ERGPET” Sp. z o.o. Pustków 3 www
93. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe “CIMESMAK” Artur Legutko Brzeźnica www
94. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe “REMIX OIL” Przecław www
95. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa “PRIMBUD” Sp. z o.o. Nisko www
96. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “TRANSDŹWIG” Sp. z o.o Tarnobrzeg www
97. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “TRANSDŹWIG” Zofia Konieczna Chmielów www
98. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. Przemyśl www
99. Radio LELIWA sp. z o.o. Tarnobrzeg www
100. Rega YACHT Babicz &Królikowski Sp. j. Ropczyce www
101. REMET CNC TECHNOLOGY Sp. z o.o. Kamień www
102. REMOG Polska Sp. z o.o. Mielec www
103. RESAN sp. z o.o. sp. k. Rzeszów www
104. ResData Karol Franus Rzeszów www
105. RESFINANSE Marzena Czepiel-Chrobak Rzeszów www
106. REXI Piotr Chmura Mielec www
107. RSTECHNOLOGY Adam Rachwał Gniewczyna Łańcucka www
108. RYMATEX Sp. z o.o. Rymanów www
109. SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k. Rzeszów www
110. SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski Mielec www
111. SILVEXCRAFT Sp. z o.o. Sp. k. Krasne www
112. Sintra Consulting Poland Sp. z o.o. Rzeszów www
113. SOLBET KOLBUSZOWA S.A. Kolbuszowa www
114. SPAW ENGINEERING Sp. z o.o. Gniewczyna Łańcucka www
115. SPEC Sp. z o.o. Sp. k. Łańcut www
116. STOLARSTWO Tomasz Wróbel Ulanów www
117. STOLBRZEG Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Łańcut www
118. STYROPIANEX Eugeniusz Bucior Leżajsk www
119. SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów www
120. SUPERIOR INDUSTRIES Production Poland Sp. z o.o. Stalowa Wola www
121. Szpital Specjalistyczny PRO-Familia Sp. z o.o. Rzeszów www
122. TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o. Tarnobrzeg www
123. TARTACZNICTWO D.HLAWACZ Sp. j. Pysznica www
124. Techplast Sp. z o.o. Rzeszów www
125. TEKPUD Sp. z o.o. Jasło www
126. TELTAR Kobielski i Sech Sp. j. Chmielów www
127. Testin Krzysztof Samborski Rzeszów www
128. TOMAT Sp. z o.o. Mielec www
129. TOP DESIGN STUDIO Sp. z o.o. Rzeszów www
130. Usługi Gastronomiczne Paul-Gastro Wioletta Błoniarz Ropczyce www
131. Usługi Stolarskie DREW-BIK Janusz Bik Padew Narodowa www
132. Van berde sp. z o.o. Mielec www
133. VENMA Natalia Mączka Pustków www
134. Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Nisko www
135. WJATECH Sp. z o.o. Chmielnik www
136. WYRÓB GALANTERII DRZEWNEJ – PRACOWNIA FAJEK MR BRÓG Zbigniew Bednarczyk Przemyśl www
137. Z.P.H.U. “REGSONIK” Tomasz Zygarlicki Rzemień www
138. Zakład Budowlany “EURO-BUD” Zbigniew Godzisz, Tomasz Godzisz Dębica www
139. Zakład Mechaniczno Remontowy “CHEMREM-ORGANIKA” Sp. z o.o. Nowa Sarzyna www
140. Zakład Obróbki i Handlu Drewnem Gabriel Jamróz Dzikowiec www
141. Zakład Produkcji i Handlu “AGROPART” s.c. Kilian Wiesław, Kilian Rafał Radomyśl Wielki www
142. ZAKŁAD PRODUKCJI SPECJALNEJ “Gamrat” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Jasło www
143. ZAKŁAD PRODUKCJNO-HANDLOWY Piekarnia WM-ka Witold Węgrzyn Kolbuszowa www
144. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy “Besko-Met” Sp. z o.o. Besko www
145. Zakład Przetwórstwa Metalowego “TRELFORM” Trela Michał Tuszów www
146. Zakład Ślusarsko-Kotlarski “KAMEN” Janusz Kamenczak Pustków www
147. ZAKŁADY CHEMICZNE “Siarkopol” TARNOBRZEG Sp. z o.o. Tarnobrzeg www
148. Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna Nowa Dęba www
149. ZAKO Zajchowski Marek Zaczernie www