Edycja 2024
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2023
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2022
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2021
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2020
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2019
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2018
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2017
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2016
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2015
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2014
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2013
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2012
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2011
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2010
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2009
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2008
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2007
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2006
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Edycja 2005
firmy mikro
firmy małe I
firmy małe II
firmy średnie I
firmy średnie II
firmy duże
Lista uczestników konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2021
1.
"Tartacznictwo" Danuta Hlawacz Sp.j.
2.
-
3.
1 InnoSystems Sp. z o.o.
4.
Adamet - Niemet Sp. z o.o.
5.
ADMILL Sp. z o.o.
6.
Akropol s.c.
7.
AKTYWUM sp. z o.o.
8.
AUTOMET GROUP Sp.j.
9.
Axelo Sukcesje Sp. z o.o
10.
B&P Engineering Sp. z o.o. Spółka komandytowa
11.
BAMA LOGISTICS Sp. z o.o.
12.
BASMAC Sp. z o.o.
13.
BEPEMA Sp. z o.o.
14.
BEPEMA Sp. z o.o.
15.
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
16.
BESTMILK Sp. z o.o.
17.
BorgWarner Poland Sp. z o.o.
18.
Broda e- Shops System
19.
BUD-PIS Sp. z o.o. Sp.K
20.
Cadway-Automotive Sp. z o.o.
21.
Chocolatier Factory Mirosław Pelczar
22.
Chromostal - Czupik Daniel
23.
Ciepłownia Łańcut Sp. z o.o.
24.
CinematicVR Sp. za o.o.
25.
Cukiernicza Spółdzielnia "ROKSANA"
26.
Dobrowolscy Sp. z o.o.
27.
DOMKI OGRODOWE, WILLE DLA PSA Dominik Żywiec
28.
Drozdbud Zakład Remontowo Budowlany Tadeusz Drozd
29.
Drukarnia CentrumDruku24.pl
30.
e-BI sp. z o.o.
31.
ECO Tarnobrzeg Sp. z o.o.
32.
Eco Term Plus Jacek Kmieć, Dorota Otręba-Kmieć s.c.
33.
Eco-Line Piotr Potocki
34.
Eko-Świat Organizacja Odzysku Opakowań S.A.
35.
Enervigo Sp. z o.o.
36.
Enformatic Sp. z o.o.
37.
Eurobud Grupa Sp. z o.o.
38.
EXCEL F.U.B.H. Ryszard Ostrowski
39.
EXTREGO S.A.
40.
Ezti Edyta Burdzy
41.
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
42.
FIBRAIN Sp. z o.o.
43.
Firma Budowlana ŁYKOBUD Józef Łyko
44.
FME Food Machinery Europe Sp. z o.o.
45.
FOLRES Sp. z o.o.
46.
Frontres Sp. z o.o. Sp. k. Fabryka Frontów Meblowych
47.
Geomiar Sp. z o.o.
48.
GEORES Sp. z o.o.
49.
Gospodarka Komunalna w Błażowej Sp. z o.o.
50.
GREAT SOLAR Sp. z o.o.
51.
GWW Ladziński, Cmoch i Partnerzy Doradcy Podatkowi i Radcowie Prawni Spółka Partnerska
52.
In4Poland Sp. z o.o.
53.
ION GALENICA Sp. z o.o.
54.
IvOna Centrum Podologiczno-Kosmetyczne Iwona Bryk
55.
K&M LOGIFOIL Sp. z o.o.
56.
Kirchhoff Polska Sp. z o.o.
57.
KLIMAR Sp. z o.o.
58.
KNAPOL Spółka z o.o.
59.
Krosno Glass S. A.
60.
Kruszmat Sp. z o.o.
61.
LIFT RZESZÓW Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy Sp.J
62.
Maciej Witkowski Consulting STBU
63.
MACZKA GROUP sp. z o.o. Sp.k.
64.
ManagerIt Agnieszka Trojnar / ZiołoMed - Zielarnia i Sklep zielarsko-medyczny
65.
MAXCOPIERS Piotr Urban
66.
MCDN.PL sp. z o.o.
67.
MEBLE Resmar Zenon Musiał
68.
MEBLE.PL S.A.
69.
Merido Sp. z o.o.
70.
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.
71.
MIX Filters Sp. z o.o.
72.
ML SYSTEM S.A.
73.
Olimp Laboratories Sp. z.o.o.
74.
OPAK-SYSTEM Kamil Kobylański
75.
P.P.H.U. Jakubiak
76.
P.P.U.H. BRYK Witold Bryk
77.
Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych spółka partnerska
78.
Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. s.k.
79.
Połoniny Kurort Sp. z o.o.
80.
Południowa Grupa Handlowa Joanna Wilk-Kąkol
81.
Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska
82.
PRESTIGE OFFICE Barbara Hadam-Toczek
83.
PRIMEBIT GAMES S.A.
84.
PROFERIS Sp. z o.o.
85.
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Hand-Bud Sp. z o.o.
86.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MATEO" Stanisław Cabaj
87.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EXPORT-IMPORT "ERGPET" Sp. z o.o.
88.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "REMIX OIL"
89.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa "PRIMBUD" Sp. z o.o.
90.
PV System Sp. z o.o.
91.
Raf-Ekologia Sp. z o.o.
92.
Rol-Mech Grażyna i Jan Grześko Sp. z o.o.
93.
RYMATEX Sp. z o.o.
94.
SANITEX Sp. z o.o.
95.
SANTECH Długosz i Wspólnicy Sp. J.
96.
SANTEX Kazimierz Czapka
97.
Sanwil Polska Sp. z o.o.
98.
SEGER CUTTING TOOLS Ozga Mikuszewski Sp. J.
99.
SIEROSŁAWSKI GROUP Jan Sierosławski
100.
SOLBET KOLBUSZOWA S.A.
101.
SPAW ENGINEERING Sp. z o.o.
102.
SPEC Sp. z o.o. Sp. k.
103.
Spiroflex Sp. z o.o.
104.
STIMO Sp. z o.o.
105.
STOLARSTWO Tomasz Wróbel
106.
SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.
107.
Sunector Sp. z o.o.
108.
Suret Sp. z o.o.
109.
Szpital Specjalistyczny PRO-Familia Sp. z o.o.
110.
TEKPUD Sp. z o.o.
111.
TELTAR Kobielski i Sech Sp. j.
112.
TOMAT Sp. z o.o.
113.
TRANSSYSTEM S.A.
114.
Union Parts Sp. z o.o.
115.
URBAN PROJECT Sp. z o.o.
116.
Van Berde sp. z o.o. Sp. k.
117.
Voster Sp. z o.o.
118.
WinDoorMatic Sp. z o.o.
119.
ZAKO Zajchowski Marek
120.
Zakład Metalowy Adam Krępa
121.
ZAKŁAD PRODUKCJI SPECJALNEJ "Gamrat" Sp. z o.o.
122.
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Besko-Met" Sp. z o.o.
123.
Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Szarek" Andrzej Szarek
124.
Zakład Ślusarsko-Kotlarski "KAMEN" Janusz Kamenczak
125.
Zakład Stolarski DREMAR Marcin Socha
126.
Zakłady Magnezytowe Ropczyce S.A.
127.
„ECO-TECHMET” S.C. Wiesław Krawiec, Mateusz Krawiec