Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Lista uczestników XIII edycji konkursu
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza


Kategoria:


Lp. Nazwa firmy Miejscowość WWW
1. "Ciepłownia Łańcut" Sp. z o.o. Łańcutwww
2. "Uzdrowisko Rymanów" S.A. Rymanów Zdrójwww
3. "Vita FRUIT" Sp. z o.o. Przeworskwww
4. ABC Garden Zbigniew Miga Wiśniowawww
5. Autorud Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. j. Stalowa Wolawww
6. Bester Sklejki Sp.j. Łańcutwww
7. Bestrade Sp. z o.o. Rzeszówwww
8. Biuro Rachunkowe ASSET Monika Sanek-Żmuda Rzeszówwww
9. BIZNES POLSKA Roland Jakubowski Rzeszówwww
10. BorgWarner Poland Sp. z o.o. Jasionkawww
11. BRAP Halina Byczek Tarnobrzegwww
12. Cegielnia PRZECŁAW Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy mgr Beata Wójcik Tuszymawww
13. CHIEKKARAK Sp. z o.o Dynówwww
14. CONNECT Sp. z o.o. Sokołów Młp.www
15. Consus Sp. z o.o. Dębicawww
16. CREO Sp. z o.o. Rzeszówwww
17. D.A.GLASS - Doros Teodora Rzeszówwww
18. Dębickie Centrum Spedycji T.Bielatowicz, M.Kos Sp.j. Dębicawww
19. Drew-Hat Domy Drewniane Bogdan Pleśniar Domaradzwww
20. Drozdbud Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Drozd Rymanów Zdrójwww
21. EAE Elektronik Spółka z o.o. Sanokwww
22. EKO HYBRES Sp. z o.o. Głogów Młp.www
23. ELDRUT S.C. Halina Pietras, Marek Pietras, Bartosz Pietras, Ignacy Pietras Wadowice Górnewww
24. Erkado Zbigniew Kozłowski Radomyśl nad Sanemwww
25. F.M.MebloSystem Sp. z o.o. Głogów Młp.www
26. F.P.H.U. "LOBELA" mgr inż. Marek Moskal Ostrówwww
27. Fallklandy Stanisław i Edward Fal Sp. J. Sanokwww
28. Firma "ELINSBUD" Wiesław Bagniak Brzyska Wolawww
29. Firma Budowlana FRYZ Adam Kostyra Dębicawww
30. Firma Handlowa "TEX" Józef Groch Przemyślwww
31. Firma Handlowo- Usługowa "LO-STARK" Stanisław Lorenc Miejsce Piastowewww
32. Firma Handlowo-Usługowa "PŁOTEX" Mariusz Płocica Zarzeczewww
33. Firma Usługowo - Handlowa MARKAND Marek Marecki Miejsce Piastowewww
34. FUDKOP A.K Fudali sp. j. Chorzelówwww
35. Geyer & Hosaja Zakłady Gumowe w Mielcu Sp. z o.o. Mielecwww
36. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Ropczycach Ropczycewww
37. Gospodarka Komunalna w Błażowej Sp z o.o. Błażowawww
38. Hydrogaz G.K. Kopeć Sp. J. Padew Narodowawww
39. Instalatorstwo Sanitarne Stanisław Rachwał Krosnowww
40. JABO MARMI S.A. Dębicawww
41. JAR Zakład Produkcyjno-Handlowo- Usługowy S.C. Jan Synoś, Ryszard Rząsa Tyczynwww
42. KANGUR Sp. z o.o. Dębicawww
43. KLIMRES MYJNIE PODKARPACKIE Sp. z o.o. Jasionka--
44. Laboratorium i Sklepy Foto Lab Stanisław Bryg Mielecwww
45. LAMBDA Jerzy Szubarga Dębowiecwww
46. MAR-SPAW Sp. z o.o. Tryńczawww
47. meble.pl S.A. Rzeszówwww
48. Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku Leżajskwww
49. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej -Krośnieński Holding Komunalny Sp.z o.o. Krosnowww
50. MP-Energetyka Sp. z o.o. Rzeszówwww
51. MPEC- Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszówwww
52. MTA Engineering Sp. z o.o. Rzeszówwww
53. MULTI AGENT Piotr Krawiec Dynów--
54. Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny Sp. z o.o. Głogów Młp.www
55. Odlewnia KAW-MET Marek Kawiński Orływww
56. Okręgowa Społdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna Jasienica Rosielnawww
57. OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Dębicawww
58. Omega Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. Pilznowww
59. P.H.U. "MATEO" Stanislaw Cabaj Dębicawww
60. P.P.H.U. "ANMAR" mgr Anna Surmacz-Kałamarz Kosinawww
61. P.P.H.U. "BR-GAZ" S.C.Bogusław Barszcz, Marcin Barszcz Dębicawww
62. P.P.U.H. STALBUD Zołyniawww
63. P.U.H. Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Władysław Mikołajczyk Głogów Młp.www
64. PGE Energia Odnawialna S.A. Oddzial ZEW Solina- Myczkowce w Solinie Solinawww
65. PGNiG Technologie S.A. Oddział Hotel Krosno- Nafta w Krośnie Krosnowww
66. Plastbud Sp. z o.o. Pustkówwww
67. POLIMANIA Zdzisław Bąk Mielecwww
68. POLWAX S.A. Jasłowww
69. PPHU "DUET" - Robert Bęben Krosnowww
70. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe HAND-BUD Sp. z o.o. Dębicawww
71. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKO- STRUG" Sp. z o.o. Tyczynwww
72. Przedsiębiorstwo Handlowe ELMAT Sp. z o.o. Rzeszówwww
73. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A. Chmielnik www
74. Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe KOLBRUK Zbigniew Filip Przeworskwww
75. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "PAINPOL" Dębicawww
76. Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Rzeszówwww
77. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno- Monterskich Budownictwa PRIMBUD Sp. z o.o. Niskowww
78. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe NIWA J.J. Niwa Sp.j. Dębicawww
79. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "PIRAMIDA" Mieczysław Kmiotek Beskowww
80. RESLOGISTIC Rzeszówwww
81. Ros-Sweet Sp. z o.o. Łańcutwww
82. Rymatex Sp. z o.o. Rymanów www
83. S&W Verpackung Polska Sp. z o.o. Laszkiwww
84. Sampol Stanisław Śnieżek, Anna Śnieżek Sp. j. Brzozówwww
85. SANITEX II Elżbieta Wojtas Gniewczyna Łancuckawww
86. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Sanokwww
87. Sierosławski Group Jan Sierosławski Przecławwww
88. SKAREM Sp. z o.o. Stalowa Wolawww
89. SOLBET KOLBUSZOWA S.A. Kolbuszowawww
90. Spółdzielnia Mieszkaniowa "AUTOSAN" Sanok--
91. TADMAR Marcin Gancarz Głogów Młp.www
92. Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o. Tarnobrzegwww
93. Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. Tarnobrzegwww
94. TELTAR Kobielski i Sech Sp.j. Chmielówwww
95. Usługi Gastronomiczne Paul- Gastro Ropczycewww
96. VAN BERDE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mielecwww
97. Ventor Sp. z o.o. Dębicawww
98. Visum Clinic Sp. z o.o. Rzeszówwww
99. Voster Ryszard Roczniak Niskowww
100. Wtor-Steel Sp. zo.o. Stalowa Wolawww
101. Zaklady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg Sp z. o.o. Tarnobrzegwww
102. Zakład "RPOL" Polit Roman Mielecwww
103. Zakład Drzewny I.M.M Maślach Sp. J. Jarocinwww
104. Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "Termo- Tech" Sp.j. Pilut Tadeusz, Pilut Wacław Harklowawww
105. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Besko-Met" Sp. z o.o. Beskowww
106. Zakład Remontowo- Budowlany Wiesław Markuszka Jasłowww
107. Zakład Stolarski Fryderyk Ziaja, Grzegorz Ziaja S.C. Czarna Tarnowskawww
108. Zakład Stolarski STOMEX S.C. Hieronim Kwiecień i Halina Chorzelówwww
109. Zakład Ślusarsko- Kotlarski KAMEN Janusz Kamenczak Pustkówwww
110. Zakład Usług Komunalnych w Ostrowie Ostrówwww
111. ZM Invest S.A. Ropczycewww
Patronat medialny:
TVP RzeszĂłw Radio RzeszĂłw Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwiślański Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl Życie Podkarpackie