Edycja 2018

Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Lista uczestników XIII edycji konkursu
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza


Kategoria:


Lp. Nazwa firmy Miejscowość WWW
1.ABC Garden Zbigniew MigaWiśniowawww
2.Autorud Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Sp. j.Stalowa Wolawww
3.Bester Sklejki Sp.j.Łańcutwww
4.Bestrade Sp. z o.o.Rzeszówwww
5.Biuro Rachunkowe ASSET Monika Sanek-ŻmudaRzeszówwww
6.BIZNES POLSKA Roland JakubowskiRzeszówwww
7.BorgWarner Poland Sp. z o.o.Jasionkawww
8.BRAP Halina ByczekTarnobrzegwww
9.Cegielnia PRZECŁAW Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy mgr Beata WójcikTuszymawww
10.CHIEKKARAK Sp. z o.oDynówwww
11.Ciepłownia Łańcut Sp. z o.o.Łańcutwww
12.CONNECT Sp. z o.o.Sokołów Młp.www
13.Consus Sp. z o.o.Dębicawww
14.CREO Sp. z o.o.Rzeszówwww
15.D.A.GLASS - Doros TeodoraRzeszówwww
16.Dębickie Centrum Spedycji T.Bielatowicz, M.Kos Sp.j.Dębicawww
17.Drew-Hat Domy Drewniane Bogdan PleśniarDomaradzwww
18.Drozdbud Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz DrozdRymanów Zdrójwww
19.EAE Elektronik Spółka z o.o.Sanokwww
20.EKO HYBRES Sp. z o.o.Głogów Młp.www
21.ELDRUT S.C. Halina Pietras, Marek Pietras, Bartosz Pietras, Ignacy PietrasWadowice Górnewww
22.Erkado Zbigniew KozłowskiRadomyśl nad Sanemwww
23.F.M.MebloSystem Sp. z o.o.Głogów Młp.www
24.F.P.H.U. "LOBELA" mgr inż. Marek MoskalOstrówwww
25.Fallklandy Stanisław i Edward Fal Sp. J.Sanokwww
26.Firma "ELINSBUD" Wiesław BagniakBrzyska Wolawww
27.Firma Budowlana FRYZ Adam KostyraDębicawww
28.Firma Handlowa "TEX" Józef GrochPrzemyślwww
29.Firma Handlowo- Usługowa "LO-STARK" Stanisław LorencMiejsce Piastowewww
30.Firma Handlowo-Usługowa "PŁOTEX" Mariusz PłocicaZarzeczewww
31.Firma Usługowo - Handlowa MARKAND Marek MareckiMiejsce Piastowewww
32.FUDKOP A.K Fudali sp. j.Chorzelówwww
33.Geyer & Hosaja Zakłady Gumowe w Mielcu Sp. z o.o.Mielecwww
34.Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w RopczycachRopczycewww
35.Gospodarka Komunalna w Błażowej Sp z o.o.Błażowawww
36.Hydrogaz G.K. Kopeć Sp. J.Padew Narodowawww
37.Instalatorstwo Sanitarne Stanisław RachwałKrosnowww
38.JABO MARMI S.A.Dębicawww
39.JAR Zakład Produkcyjno-Handlowo- Usługowy S.C. Jan Synoś, Ryszard RząsaTyczynwww
40.KANGUR Sp. z o.o.Dębicawww
41.KLIMRES MYJNIE PODKARPACKIE Sp. z o.o.Jasionka--
42.Laboratorium i Sklepy Foto Lab Stanisław BrygMielecwww
43.LAMBDA Jerzy SzubargaDębowiecwww
44.MAR-SPAW Sp. z o.o.Tryńczawww
45.meble.pl S.A.Rzeszówwww
46.Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w LeżajskuLeżajskwww
47.Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej -Krośnieński Holding Komunalny Sp.z o.o.Krosnowww
48.MP-Energetyka Sp. z o.o.Rzeszówwww
49.MPEC- Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszówwww
50.MTA Engineering Sp. z o.o.Rzeszówwww
51.MULTI AGENT Piotr KrawiecDynów--
52.Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny Sp. z o.o.Głogów Młp.www
53.Odlewnia KAW-MET Marek KawińskiOrływww
54.Okręgowa Społdzielnia Mleczarska Jasienica RosielnaJasienica Rosielnawww
55.OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.Dębicawww
56.Omega Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.Pilznowww
57.P.H.U. "MATEO" Stanislaw CabajDębicawww
58.P.P.H.U. "ANMAR" mgr Anna Surmacz-Kałamarz Kosinawww
59.P.P.H.U. "BR-GAZ" S.C.Bogusław Barszcz, Marcin BarszczDębicawww
60.P.U.H. Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Władysław MikołajczykGłogów Młp.www
61.PGE Energia Odnawialna S.A. Oddzial ZEW Solina- Myczkowce w SolinieSolinawww
62.PGNiG Technologie S.A. Oddział Hotel Krosno- Nafta w KrośnieKrosnowww
63.Plastbud Sp. z o.o.Pustkówwww
64.POLIMANIA Zdzisław BąkMielecwww
65.POLWAX S.A.Jasłowww
66.PPHU "DUET" - Robert BębenKrosnowww
67.PPUH STALBUDZołyniawww
68.Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe HAND-BUD Sp. z o.o.Dębicawww
69.Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKO- STRUG" Sp. z o.o.Tyczynwww
70.Przedsiębiorstwo Handlowe ELMAT Sp. z o.o.Rzeszówwww
71.Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A.Chmielnik www
72.Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe KOLBRUK Zbigniew FilipPrzeworskwww
73.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "PAINPOL"Dębicawww
74.Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.Rzeszówwww
75.Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno- Monterskich Budownictwa PRIMBUD Sp. z o.o.Niskowww
76.Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe NIWA J.J. Niwa Sp.j.Dębicawww
77.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "PIRAMIDA" Mieczysław KmiotekBeskowww
78.RESLOGISTICRzeszówwww
79.Ros-Sweet Sp. z o.o.Łańcutwww
80.Rymatex Sp. z o.o.Rymanów www
81.S&W Verpackung Polska Sp. z o.o.Laszkiwww
82.Sampol Stanisław Śnieżek, Anna Śnieżek Sp. j.Brzozówwww
83.SANITEX II Elżbieta WojtasGniewczyna Łancuckawww
84.Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Sanokwww
85.Sierosławski Group Jan SierosławskiPrzecławwww
86.SKAREM Sp. z o.o.Stalowa Wolawww
87.SOLBET KOLBUSZOWA S.A.Kolbuszowawww
88.Spółdzielnia Mieszkaniowa "AUTOSAN" Sanok--
89.TADMAR Marcin GancarzGłogów Młp.www
90.Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp.z o.o.Tarnobrzegwww
91.Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.Tarnobrzegwww
92.TELTAR Kobielski i Sech Sp.j.Chmielówwww
93.Usługi Gastronomiczne Paul- Gastro Ropczycewww
94.Uzdrowisko Rymanów" S.A.Rymanów Zdrójwww
95.VAN BERDE Sp. z o.o. Spółka KomandytowaMielecwww
96.Ventor Sp. z o.o.Dębicawww
97.Visum Clinic Sp. z o.o.Rzeszówwww
98.Vita FRUIT Sp. z o.o. Przeworskwww
99.Voster Ryszard RoczniakNiskowww
100.Wtor-Steel Sp. zo.o.Stalowa Wolawww
101.Zaklady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg Sp z. o.o.Tarnobrzegwww
102.Zakład "RPOL" Polit RomanMielecwww
103.Zakład Drzewny I.M.M Maślach Sp. J.Jarocinwww
104.Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "Termo- Tech" Sp.j. Pilut Tadeusz, Pilut WacławHarklowawww
105.Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Besko-Met" Sp. z o.o.Beskowww
106.Zakład Remontowo- Budowlany Wiesław MarkuszkaJasłowww
107.Zakład Stolarski Fryderyk Ziaja, Grzegorz Ziaja S.C.Czarna Tarnowskawww
108.Zakład Stolarski STOMEX S.C. Hieronim Kwiecień i HalinaChorzelówwww
109.Zakład Ślusarsko- Kotlarski KAMEN Janusz KamenczakPustkówwww
110.Zakład Usług Komunalnych w OstrowieOstrówwww
111.ZM Invest S.A.Ropczycewww
Patronat medialny:
TVP RzeszĂłw Radio RzeszĂłw Radio Leliwa Biznes i Styl Carpatia Biznes
Expres Jarosławski gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Resinet.pl Tygodnik Sanocki Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl Ĺťycie Podkarpackie