Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Lista uczestników XII edycji konkursu
Podkarpacka Nagroda Gospodarcza


Kategoria:


Lp. Nazwa firmy Miejscowość WWW
1. "ALMAX" Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny Kędzior Jacek Mielecwww
2. "DROZDBUD" Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Drozd Rymanów Zdrójwww
3. "EKO-BRYKIET" Sp. z o.o. Brzozówwww
4. "EMMA" Agnieszka Lasota Tarnobrzegwww
5. "KR STUDIO" Pracownia Architektoniczna Rafał Owczarek Dębicawww
6. "MULTI-COM" Sp. z o.o. Kolbuszowawww
7. "SANITEX II" Elżbieta Wojtas Gniewczyna Łańcuckawww
8. "SIEROSŁAWSCY" Jan Sierosławski Sp. J. Przecławwww
9. "SYLVECO" Piela Radosław Jasionkawww
10. Adamet-Niemet Sp. z o.o. Rzeszówwww
11. BIONIVA Sp. z o.o. Świlczawww
12. BorgWarner Poland Sp. z o.o. Jasionkawww
13. BOSKA DOLINA Bosek Antoni Dylągówka www
14. BRYK P.P.U.H. Bryk Witold Bryk Kraczkowawww
15. C+N POLSKA Sp. z o.o. Mielecwww
16. Centrum Handlowe RYŚ Sp. z o.o. Sanokwww
17. Centrum Języka Angielskiego NTV ENGLISH Rzeszówwww
18. CONNECT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sokołów Młp. www
19. CREO Sp. z o.o. Rzeszówwww
20. DAB Bednarz i Wspólnicy Sp. j. Rzeszówwww
21. DEWELOPER APKLAN Rzeszówwww
22. EKO ENERGIA Spółka z o.o. Przeworskwww
23. ENERGETYKA WISŁOSAN Sp. z o.o. Nowa Dębawww
24. ERKADO Zbigniew Kozłowski Radomyśl nad Sanemwww
25. F.P.H.U. "HELVA" Piekarnia Elżbieta Nawłoka Rzeszówwww
26. FALLKLANDY Stanisław i Edward Fal Spółka Jawna Sanokwww
27. Firma "LAMBDA" Jerzy Szubarga Jasłowww
28. Firma Budowlana "FRYZ" Adam Kostyra Dębicawww
29. Firma Exportowo-Importowa "SERWIS-KOP" Wacław Rędziniak Sp. J. Rzeszówwww
30. Firma Handlowa "RAFPAK" Rafał i Tadeusz Długosz Rzeszówwww
31. Firma Handlowa "TEX" Józef Groch Przemyślwww
32. Firma Handlowo-Usługowa "MEGA" Mariusz Szymaszek Żyraków www
33. Firma Handlowo-Usługowa ART-PAK Sebastain Wyżkiewicz Krosnowww
34. Firma Handlowo-Usługowa INSTALATOR Stanisław Różycki, Jacek Rachwał, Wojciech Rachwał Sp. J. Brzozówwww
35. Firma HERB Sp. z o.o. Sanokwww
36. Firma WID Szymańska Dorota Rzeszówwww
37. GLORIA Klinika Urody Krystyna Szczęch Rzeszówwww
38. HURTOWNIA Artykułów Spożywczych Mieczysław Maj Jarosławwww
39. Instalatorstwo Sanitarne Stanisław Rachwał Krosnowww
40. K&K AUTOMATIC MACHINES Kosiorowscy Spółka Jawna Cmolaswww
41. LABORATORIUM I SKLEPY FOTO LAB Stanisław Bryg Mielecwww
42. MARCEL Marcin Chmielarski Rzeszówwww
43. MARGO PACK J.Gondek & M.Pelc Spółka Jawna Przeworskwww
44. MARIOT Mariusz Laszczyk Rzeszówwww
45. MEBLE.PL S.A. Rzeszówwww
46. METALSPRZĘT Sp. z o.o. Rzeszówwww
47. Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Stalowa Wolawww
48. Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Leżajsku Leżąjskwww
49. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszówwww
50. MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ - KROŚNIEŃSKI HOLDING KOMUNALNY Spółka z o.o. Krosnowww
51. NAVITEL Sp. z o.o. Mielecwww
52. NOWE TECHNIKI MEDYCZNE Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o. Głogów Małopolskiwww
53. OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA Jasienica Rosielna Jasienica Rosielna www
54. OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Dębicawww
55. OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o. Pilznowww
56. Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy "JAŁOWCE" s.c. Z.J. Janeczko Dębicawww
57. P.P.H.U. "BR-GAZ" s.c. Bogusław Barszcz, Marcin Barszcz Dębicawww
58. P.P.H.U."KOS" K. Mazur, W.Zych Dębicawww
59. P.P.U.H. IGAR Izabela Garlak Rzeszówwww
60. PGNiG TECHNOLOGIE S.A. Oddział Hotel Krosno-Nafta w Krośnie Krosnowww
61. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. w Warszawie - Oddział w Sanoku Sanokwww
62. PONTECK Sp. z o.o. Jarosławwww
63. PPUH "STALBUD" Żołyniawww
64. PROGRAFIX Sp. z o.o. Dębicawww
65. Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "WOPROL" Jerzy Worek Iwierzycewww
66. Przedsiębiorstwo Handlowe "ELMAT" Sp. z o.o. Rzeszówwww
67. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MATEO" Stanisław Cabaj Dębicawww
68. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "AS" Andrzej Skop Mielecwww
69. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "PAINPOL" Dębicawww
70. Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Rzeszówwww
71. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa PRIMBUD Sp. z o.o. Niskowww
72. Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe BASMAC Sp. z o.o. Rzeszówwww
73. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "TOP-SERVIS" Bąk Mirosław Chorzelówwww
74. Przedsiębiorswto Handlowo-Usługowe "STOMIL-EAST" Spółka z o.o. Sanokwww
75. Przedsiębiosrwto Wielobaranżowe "RADO" Zdzisław Rado Chorzelówwww
76. ROS-SWEET Sp. z o.o. Łańcutwww
77. RYMATEX Sp. z o.o. Rymanówwww
78. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Sanokwww
79. SOLBET Kolbuszowa Spółka Akcyjna Kolbuszowawww
80. SPECIALIZED INDUSTRIAL CHEMICALS Specjalistyczna Chemia Przemysłowa Mariusz Rzucidło Rzeszówwww
81. Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o. Tarnobrzegwww
82. Studio Sztukaterii Jacek Król Ocieka www
83. SUPRA GROUP Rafał Mucha Rakszawawww
84. SURET Sp. z o.o. Dębicawww
85. TARNOBRZESKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o. Tarnobrzegwww
86. TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o. Tarnobrzegwww
87. TEKPUD Sp. z o.o. Jasłowww
88. TELTAR Kobielski i Sech Sp. J. Tarnobrzegwww
89. VISUM CLINIC Spółka z o.o. Rzeszówwww
90. VOSTER Ryszard Roczniak Niskowww
91. WELDING STAR Wojciech Staroń Dębicawww
92. WOJTECH Wojciech Paradiuk Sanokwww
93. WTÓR-STEEL Sp. z o.o. Stalowa Wolawww
94. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krzeszowie Krzeszówwww
95. Zakład Mechaniczno Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o.o. Nowa Sarzynawww
96. Zakład Optyczny Usługi i Handel Marek Szwed Rzeszówwww
97. Zakład Produkcji Koszykarskiej DELTA-RUDNIK A.Bałutowski, M.Lachowicz Sp. J. Rudnik nad Sanemwww
98. Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy JAR Jan Synoś, Ryszard Rząsa s.c. Tyczynwww
99. Zakład Produkcyjno-Handlowy "ELMECO" Tadeusz Januszewski, Maciej Januszewski Tuszyma www
100. Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "BESKO-MET" Sp. z o.o. Beskowww
101. Zakład Przetwórstwa Mięsnego "SZAREK" Andrzej Szarek Jarosławwww
102. Zakład Stolarski Fryderyk Ziaja, Grzegorz Ziaja s.c. Czarnawww
103. Zakład Ślusarsko-Kotlarski "KAMEN" Janusz Kamenczak Pustkówwww
104. Zakłady Chemiczne "SIARKOPOL" Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzegwww
105. Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. Mielecwww
106. ZM Invest S.A. Ropczycewww
107. ZUPH GRAND Andrzej Grygiel Filia GRAND CHOTOWA HOTEL SPA&RESORT Chotowawww
Patronat medialny:
TVP RzeszĂłw Radio RzeszĂłw Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwiślański Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl Życie Podkarpackie