Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Lista firm laureatów w XII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

 

Laureaci XII edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ w kategorii Najlepsze Produkty:

  • Firma: Zakłady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg Sp. z o.o.
    Produkt: Wigor S - nawóz mineralny granulowany
  • Firma: "EKO-BRYKIET" Spółka z o.o., Brzozów
    Produkt: Brykiet, pelet
  • Firma: VOSTER Ryszard Roczniak, Zarzecze
    Produkt: Skrzydła drzwiowe ramowe
  • Firma: Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A., Mielec
    Produkt: Zioła w tabletkach, Suplement diety
  • Firma: METALSPRZĘT Sp. z o.o. , Rzeszów
    Produkt: Pojemnik do segregacji odpadów różnych typów
  • Firma: PHU "Mateo" Stanisław Cabaj, Dębica
    Produkt: Pierogi z nadzieniem jabłkowym
  • Firma: "Rymatex" Sp. z o.o., Rymanów
    Produkt: Matotkanina
  • Firma: Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Szarek" Andrzej Szarek, Widna Góra
    Produkt: Kiełbasa wiejska
  • Firma: Laboratorium i Sklepy FOTO LAB Stanisław Bryg
    Produkt: Album ze skrzydełkami
  • Firma: Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A., Mielec
    Produkt: 2KC Suplement diety (2KC, 2KC Xtreme, 2KC Drink)
  • Firma: Olimp Laboratories Sp. z o.o., Dębica
    Produkt: Chela-Ferr®Pro Effect
  • Firma: Zakład Ślusarsko-Kotlarski KAMEN Janusz Kamenczak, Pustków
    Produkt: Kocioł KAMEN MULTI PLUS
  • Firma: "Zakład Ślusarsko-kotlarski KAMEN Janusz Kamenczak, Pustków
    Produkt: Kocioł KAMEN WG
  • Firma: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Krośnieński Holding Komunalny Sp.z o.o., Krosno
    Produkt: Wytwarzanie energii elektrycznej i ciepła ze źródeł odnawialnych- biomasy w wysokosprawnej kogeneracji.

Laureaci XII edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ w kategorii Najlepsze Usługi:

  • Firma: Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny Sp. z o.o., Rudna Mała
    Usługa: Tomografia komputerowa serca
  • Firma: Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o., Tarnobrzeg
    Usługa: Dostarczanie wody
  • Firma: ZM INVEST S.A., Ropczyce
    Usługa: Kompleksowe usługi ceramiczne w zakresie zastosowana i zabudowy ceramiki ogniotrwałej (projektowanie, dostawa materiałów, zabudowa, nadzór eksploatacyjny, remonty ceramiczne)
  • Firma: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej-Rzeszów Sp. z o.o., Rzeszów
    Usługa: Otrzymywanie ciepłej wody użytkowej z ciepła systemowego
  • Firma: Omega Pilzno ITiS Dodawski & Godawski Sp. z o.o., Pilzno
    Usługa: Usługa w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego
  • Firma: MARIOT Mariusz Laszczyk
    Usługa: Montaż stolarki otworowej
  • Firma: Zakład Mechaniczno-Remontowy "Chemrem-Organika" Sp. z o.o., Nowa Sarzyna
    Usługa: Usługa certyfikowanego spawania specjalistycznego TIG spełniającą wymagania normy PN-EN 3834-2
  • Firma: PGNIG Technologie SA Oddział Hotel Krosno-Nafta w Krośnie
    Usługa: Usługa Cateringowa
  • Firma: "Sanitex II" Elżbieta Wojtas, Gniewczyna Łańcucka
    Usługa: Przewierty sterowane
  • Firma: Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Sanoku
    Usługa: Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków
  • Firma: Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o., Leżajsk
    Usługa: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów
  • Firma: Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie- Oddział w Sanoku
    Usługa: Wydobywanie gazu ziemnego i jego magazynowanie
  • Firma: PROGRAFIX Spółka z o.o.
    Usługa: Multikanałowość

Laureaci XII edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ

  • W kategorii firm MIKRO (do 10 osób): VISUM CLINIC Spółka z o.o. z Rzeszowa
  • W kategorii firm MAŁYCH i (od 11 do 25 osób): PPUH "STALBUD" z Żołyni
  • W kategorii firm MAŁYCH II (od 26 do 50 osób): ROS-SWEET Sp. z o.o. z Łańcuta
  • W kategorii firm ŚREDNICH i (od 51 do 100 osób): WELDING STAR Wojciech Staroń z Dębicy
  • W kategorii firm ŚREDNICH II (od 101 do 250 osób): OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. z Dębicy,
    Przedsiębiorstwo Handlowe "ELMAT" Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • W kategorii firm DUŻYCH (powyżej 250 osób): SURET Sp. z o.o. z Dębicy
  • W kategorii Przedsiębiorstwo budowlane: CREO Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • W kategorii Firma Pięciolecia: WTÓR-STEEL Sp. z o.o. ze Stalowej Woli
  • W kategorii Firma Dziesięciolecia: ZM Invest S.A. z Ropczyc
  • W kategorii Firma handlowa: Firma Exportowo-Importowa "SERWIS-KOP" Wacław Rędziniak Sp. J. z Rzeszowa
  • W kategorii Firma zagraniczna: BorgWarner Poland Sp. z o.o. z Jasionki, C+N POLSKA Sp. z o.o. z Mielca
  • W kategorii Innowacje: MEBLE.PL S.A. z Rzeszowa
  • W kategorii Opieka zdrowotna: NOWE TECHNIKI MEDYCZNE Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o. z Rudnej Małej
  • W kategorii Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych: Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Stalowa Wola
  • W kategorii Manager: Stanisław Jedliński Prezes Zarządu OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.,
    Kazimierz Śnieżek Prezes Zarządu OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA Jasienica Rosielna
Patronat medialny:
TVP RzeszĂłw Radio RzeszĂłw Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwiślański Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl Życie Podkarpackie