Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Lista firm laureatów i wyróżnionych w VIII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza


Kategoria: firmy mikro - do 10 osób zatrudnionych

Laureat:
  • TELTAR S.C. Leszek Kobielski i Marcin Sech
  • Wojciech Paradiuk "WOJTECH"
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło
  • VILLA GLASS STUDIO Spółka z o.o.
  • Specjalistyczny Zakład Robót Budowlano-Wiertniczych "EURO-WIERT" Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • F.P.H. "FORM - BET" Wojciech Chabior
  • P.H.U. "D.S.-BUD" Gajewski Dariusz

Kategoria: firmy małe I - od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:
  • LICO MIX Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • Drukarnia COM-DRUK Robert Lula
  • Zakład Obróbki i Handlu Drewnem Gabriel Jamróz
  • IMPEXRUR S.A.
  • P.P.U.H. BRYK Witold Bryk
  • Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych J. Korkosz Sp. J.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej EKO-STRUG Sp. z o.o.

Kategoria: firmy małe II - od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:
  • ECORES Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • BESTER SKLEJKI Sp.J.
  • PLANET GRAF S.C. Rafał Rączka
  • "PELMET" S.J. Kazimierz Pelczar, Eugeniusz Pelczar
  • P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak
Nominacja do wyróżnienia:
  • Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ZRYW" Sp. z o.o. w Jarosławiu
  • SANITEX Sp. z o.o.
  • Firma Handlowo-Usługowa "GEO-EKO"

Kategoria: firmy średnie I - od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:
  • SIEROSŁAWSCY Jan Sierosławski, Yeni Armendariz de Sierosławski Sp. J.
Wyróżnienie:
  • PLASTBUD sp. z o.o.
  • "ELEKTRA" Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe BASMAC Sp. z o.o.

Kategoria: firmy średnie II - od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Piekarnia - Cukiernia "SZELCÓW" Lesko Spółka Jawna Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc
  • OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • BUDO-TRANS Spółka z o.o.
  • CENTURION - R Sp. z o.o.
  • TEKPUD Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • ZETO Rzeszów Sp. z o.o.

Kategoria: firmy duże - powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • BISPOL Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • SOLBET Kolbuszowa Spółka Akcyjna
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe "NIWA" J.J.Niwa Spółka Jawna
  • Zakłady Chemiczne "Siarkopol" Tarnobrzeg Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • POLIMEX - MOSTOSTAL S.A. Zakład Montażu w Stalowej Woli

Kategoria: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych

Laureat:
  • Miejski Zakład Komunalny Spółka z o.o. Stalowa Wola

Kategoria: Przedsiębiorstwo Budowlane

Laureat:
  • Przedsiębiorstwo Budowlane RESBEX Sp. z o.o.

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:
  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe "NIWA" J.J.Niwa Spółka Jawna
Wyróżnienie:
  • CENTURION - R Sp. z o.o.
  • SIEROSŁAWSCY Jan Sierosławski, Yeni Armendariz de Sierosławski Sp. J.
  • P.W. DREWNO-HURT Ryszard Roczniak

Kategoria: Eksporter

Laureat:
  • VILLA GLASS STUDIO Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.

Kategoria: Firma zagraniczna w Polsce

Laureat:
  • SARIA Małopolska Sp. z o.o. Oddział w Przewrotnem
Wyróżnienie:
  • REWA Spółka z o.o.

Nagroda specjalna:

  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    za realizację "Programu poprawy wody pitnej dla aglomeracji rzeszowskiej"
  • ELEKTROCIEPŁOWNIA Nowa Sarzyna Sp. z o.o.
    za szczególną dbałość o pracownika i jego rozwój zawodowy
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o.
    w uznaniu za 50 lat rozwoju firmy, wiarygodność, solidność, jakość oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej

Kategoria: MANAGER ROKU

  • Adam Góral - Prezes zarządu Asseco Poland SA
Patronat medialny:
TVP Rzeszów Radio Rzeszów Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny Tygodnik Sztafeta Korso Tygodnik Regionalny gospodarkapodkarpacka.pl Tygodnik Nadwiślański Życie Podkarpackie