Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Lista firm laureatów i wyróżnionych w VII edycji Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza


Kategoria: firmy mikro - do 10 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "AUTO-GAZ-BUT" Czesław Słowik
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "STOMIL-EAST" Spółka z o.o.
  • AT-BI Jacek Bijak Łukasz Hakalla
  • SL sp. z o.o.
  • INTERQ Usługi Internetowe S.C. J. Ziembicka, R. Ziembicki
Nominacja do wyróżnienia:
  • MULTIMA

Kategoria: firmy małe I - od 11 do 25 osób zatrudnionych

Laureat:
  • P.P.U.H. BRYK Witold Bryk
Wyróżnienie:
  • ELBO Józef Olejko i wspólnicy spółka jawna
  • LICO MIX SP. Z O.O.
  • Leopard Automobile Mielec sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TOSAND II S.C. Zuzanna i Andrzej Siemi±czko
  • AL-STAL Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "EUREKA" Janusz Gładysz

Kategoria: firmy małe II - od 26 do 50 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Firma Jubilerska Górecki Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • Hotel i Restauracja BONA
  • "PELMET" S.J. Kazimierz Pelczar, Eugeniusz Pelczar
  • METALZBYT POLSKA Sp. z o.o.
  • CZARNIK Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "ZRYW" Sp. z o.o. w Jarosławiu
  • Zakład Usług Budowlano-Montażowych "WODMEL" R. ¦niegowski, E. Pociask SPÓŁKA JAWNA
  • UNIDEX J. Kania, J. Kapała, J. Wiktor Sp.J.
  • PLANET GRAF S.C. Rafał R±czka
  • Firma Handlowo-Usługowa "GEO-EKO"

Kategoria: firmy ¶rednie I - od 51 do 100 osób zatrudnionych

Laureat:
  • NTB sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • "EURO-EKO" Sp. z o.o.
  • Firma Usługowo-Handlowa "EKO-TOP" Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • MONT-INOX Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa "PRIMBUD" Sp. z o.o.
  • "NS Automatyka" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sp. z o.o.

Kategoria: firmy ¶rednie II - od 101 do 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • Zakład Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. w Hadykówce
  • ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
  • Przedsiębiorstwo Budowlane RESBEX Sp. z o.o.
  • TEKPUD Sp. z o.o.
  • SANFARM Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Fabryka Aparatury Elektromechanicznej "FANINA" S.A.
  • P.P.H. "INTEGRAL" Sp. z o.o.

Kategoria: firmy duże - powyżej 250 osób zatrudnionych

Laureat:
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o.o.
  • TRANS POŁUDNIE S.A.
Wyróżnienie:
  • R&G PLUS Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Zakłady Metalowe DEZAMET Spółka Akcyjna
  • Elektrownia "STALOWA WOLA" Spółka Akcyjna
  • ZAKŁADY CHEMICZNE "Siarkopol" Sp. z o.o.

Kategoria: Exporter

Laureat:
  • HUTA STALOWA WOLA S.A.
Wyróżnienie:
  • INTER-STYLE Sp. z o.o.
Nominacja do wyróżnienia:
  • Zakład Urz±dzeń Naftowych NAFTOMET Spółka z o.o. w Kro¶nie

Kategoria: Firma Pięciolecia

Laureat:
  • ZM Invest S.A.
Wyróżnienie:
  • Zakład Mechaniczno Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o.o.

Kategoria: Manager Roku

Laureat:
  • Marek Darecki

Kategoria: Wydarzenie Roku

Laureat:
  • Podkarpacki Park Naukowo - Technologiczny

Nagroda specjalna:

  • MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNALNY Spółka z o.o. w Stalowej Woli
Patronat medialny:
TVP RzeszĂłw Radio RzeszĂłw Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwiślański Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl Życie Podkarpackie