Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Laureaci 2006


Konkurs rozstrzygany jest w sześciu kategoriach firm:

1. Polskie przedsiębiorstwo - udział kapitału polskiego stanowi min. 51%:

Kategoria - firmy mikro (od 1- 10 osób)

Statuetka:
  • Zakład Optyczny Krystyna Pokorna - Stafin z Dębicy
Wyróżnienie:
  • Centrum Usług Turystycznych S.C. z Rzeszowa
Nominacje do wyróżnienia:
  • PPUH EVEREST Jan Oleniacz z Niebocka
  • F.P.H.U. "SEKWOJA" Grzegorz Siry z Dębicy
  • Zakład Produkcyjno-Usługowy - GWAJAK S.C. z Sanoka

Kategoria - firmy małe (11-25 osób):

Statuetka
  • MONT-INOX Spółka z o. o. z Sanoka
Wyróżnienia:
  • F.H.U. "GEO-EKO" z Sanoka
  • ZPUH "BESKO-MET" Sp. z o. o. z Beska
  • "PROMONT" Zakład Produkcyjno-Usługowy Urządzeń Sanitarnych i Gazowych w Szebniach
  • Przedsiębiorstwo Budowlane "EL-BUD" Czesław Stasicki z Sanoka
  • PROFIL - BUD Tomasz Pietraszek z Jasła
  • Leopard Automobile Mielec Sp. z o. o. z Mielca

Kategoria - firmy małe II (26-50 osób):

Statuetka:
  • STELMET Sp. z o.o. z Pstrągowej
Wyróżnienia:
  • "EURO-EKO" Sp. z o. o. z Mielca
  • Firma Techniczno-Handlowa "ANKOL" Czesław Kolisz z Chorzelowa
  • ZPH CERPLAST Sp. z o. o. z Ropczyc
  • Apollo Sp. z o.o. Sigma Computers z Rzeszowa

Kategoria - firmy średnie (51-250 osób):

Statuetka:
  • AUTOMET Józef Leśniak z Sanoka
Wyróżnienia:
  • FOTO-HURT Sp. z o. o. z Rzeszowa
  • TEKPUD Sp. z o. o. z Jasła
  • Zakład Mechaniczno Remontowy "CHEMREM-ORGANIKA" Sp. z o. o. z Nowej Sarzyny
  • GREINPLAST Sp. z o. o. z Krasnego
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Jasienicy Rosielnej

Kategoria - firmy duże (powyżej 250 osób):

Statuetki:
  • SURET Sp. z o. o. z Dębicy
  • Zakłady Produkcyjno-Usługowe "INSTAL-REM" Sp. z o. o. z Rzeszowa
Wyróżnienia:
  • Zakłady Chemiczne "ORGANIKA SARZYNA" S. A. z Nowej Sarzyny
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski&Godawski Sp. z o. o. z Pilzna

2. Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce z kapitałem zagranicznym powyżej 50 %

Statuetka:
  • SARIA Małopolska Sp. z o. o. w Krakowie Oddział w Przewrotnem
Wyróżnienie:
  • REWA Sp. z o. o. z Woli Rafałowskiej

3. Gospodarstwo rolne:

Statuetka:
  • Wielobranżowe Rodzinne Gospodarstwo Pasieczne "SKULSCY" Duńkowiczki
Wyróżnienia:
  • Glapik Roman i Marika Gospodarstwo Agroturystyczne "U Flika" w Dźwiniaczu Dolnym
Nominacje do wyróżnienia:
  • Naparła Jan i Dorota Gospodarstwo Eko-Agroturystyczne "Słoneczna Dolina" z Bukowska

4. Eksporter:

Statuetka:
  • OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski z Pilzna
Wyróżnienie:
  • Pracownicza Grupa Inwestycyjna KORONKI Sp. z o. o. z Brzozowa

5. Firma Pięciolecia

Statuetki:
  • GREINPLAST Sp. z o. o. z Krasnego
  • Apollo Sp.z o. o. Sigma Computers z Rzeszowa

6. Wyróżnienie organizatorów

  • Zakład Mięsny SMAK - EKO Sp. z o. o. z Górna w uznaniu zasług za 15-ście lat rozwoju firmy, wiarygodność, solidność, jakość oraz działalność na rzecz społeczności lokalnej

Patronat medialny:
TVP RzeszĂłw Radio RzeszĂłw Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwiślański Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl Życie Podkarpackie