Edycja 2017

Edycja 2016

Edycja 2015

Edycja 2014

Edycja 2013

Laureaci

Laureaci 2004


Poniżej lista laureatów i wyróżnionych: Konkurs rozstrzygany jest w pięciu kategoriach firm:

1. Polskie przedsiębiorstwo - udział kapitału polskiego stanowi min. 51%:

Kategoria - firmy mikro - 25 firm zgłoszonych do konkursu (1-10 osób):

Statuetka:
  • Firma SAWAŻ z Rzeszowa
Wyróżnienia:
  • FHU "GEO-EKO" z Sanoka
  • DELTA Sp. J. z Kolbuszowej Dolnej
  • SLOVRUR Sp. z o.o. ze Stalowej Woli
  • P.H.U. "ROYALE" z Rzeszowa

Kategoria - firmy małe - 28 firm zgłoszonych do konkursu I (11-25 osób):

Statuetki:
  • Pracownia Projektowa PROMOST CONSULTING z Rzeszowa
  • PELMET Sp. J. z Krościenka Wyżnego
Wyróżnienie:
  • CJ BLOK Sp. z o.o. z Rudnej Małej
Nominowani do wyróżnienia:
  • TRANS-GAZ Sp. J. z Sanoka
  • Elementy Budowlane Frysztak Sp. z o.o. z Twierdzy
  • FULLFARB Sp. J. z Raniżowa

Kategoria - firmy małe II - 17 firm zgłoszonych do konkursu (26-50 osób):

Statuetka:
  • Spółdzielnia Telekomunikacyjna WIST z Łąki
Wyróżnienie:
  • Apollo Sp. z o.o. Sigma Computer z Rzeszowa

Kategoria - firmy średnie - 31 firm zgłoszonych do konkursu (51-250 osób):

Statuetka:
  • AUTOMET inż. Józef Leśniak z Sanoka
Wyróżnienia:
  • K&P Fabryka Drzwi Sp. z o.o. z Wiązownicy
  • PKUWiM PEKUM Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • TEKPUD Sp. z o.o. z Jasła
  • NTB Sp. z o.o. z Głogowa Małopolskiego
  • KWARCSYSTEM Sp. z o.o. z Rudnej Małej
  • PPH RINGPOL Sp. J. z Zagórza

Kategoria - firmy duże - 9 firm zgłoszonych do konkursu (powyżej 250 osób):

Statuetka:
  • Zakłady Chemiczne ORGANIKA-SARZYNA S.A. z Nowej Sarzyny
Wyróżnienia:
  • Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. z Ropczyc
  • BAĆ-POL Sp. z o.o. z Rzeszowa
  • FIBRIS S.A. z Przemyśla

2. Przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce - 9 firm zgłoszonych do konkursu (udział kapitału zagranicznego stanowi min. 51%. ):

Statuetka:
  • REWA Sp. z o.o. z Błędowej Tyczyńskiej
Wyróżnienia:
  • KRONOERG Sp. z o.o. z Pustkowa k/Dębicy

3. Gospodarstwo rolne (28 zgłoszeń):

Statuetki:
  • Gospodarstwo Ekologiczne Bożena i Tadeusz Żebraccy z Bażanówki
  • Specjalistyczne Gospodarstwo Sadownicze Marian Szeliga z Żurawicy
Wyróżnienia:
  • Gospodarstwo Pasieczne Bogusława i Andrzej Skulscy z Duńkowiczki
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Sp. z o.o. w Trzebownisku z Trzebowniska

4. Eksporter (12 firm spośród uczestników ubiegało się o tytuł):

Statuetka:
  • FIBRIS S.A. z Przemyśla

5. Nagroda Specjalna - Firma Pięciolecia (12 firm spośród uczestników ubiegało się o tytuł):

Statuetka:
  • Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. z Ropczyc

Patronat medialny:
TVP RzeszĂłw Radio RzeszĂłw Biznes i Styl Carpatia Biznes
gospodarkapodkarpacka.pl Nowe Podkarpacie - Tygodnik regionalny Obserwator Lokalny
Tygodnik Nadwiślański Tygodnik Sztafeta VIP Biznes i Styl Życie Podkarpackie